Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sakarya

Kale Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kale Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Kale Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Kale Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kale Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kale Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kale Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kale Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kale Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu

Kale Düğün Salonu Hakkında

2002 yılından bu yana yüzlerce çiftin özel günlerine ev sahipliği yapan Kale Düğün Salonu Sakarya’da faaliyet gösteriyor. Konforlu ve kaliteli bir hizmet için tasarlanmış salonlarımızda gerekli teknik donanım sayesinde eşsiz bir gece geçirebileceksiniz. Profesyonel bir ekip tarafından her an organizasyonlarınız planlanıyor ve tasarlanıyor olacak böylece geceniz yalnızca size özel olurken hiçbir eksiğiniz de olmayacak.

Düzenlediğimiz kına gecesi organizasyonları ile Adapazarı kına salonları arasında fark yaratan Kale Düğün Salonu çiftlerine çok özel hizmetler sunuyor.

Nasıl mı?

Çiftlerimizin çok özel ve farklı tarzlarda düzenleyebilecekleri kına gecesi organizasyonları için kına aksesuarlarını ve kına malzemelerini temin ederek başlıyoruz hazırlıklarımıza. Geleneksel kına gecesi organizasyonlarınız için ise gelin hanımın farklı talepleri doğrultusunda düzenlemeler yapabiliyoruz. Sultanlara layık tahtınızı ve kına tahtı cibinliğinizi seçme şansı da veriyoruz gelin hanıma! Her isteğinizi gerçekleştirerek hayal ettiğiniz geceyi gerçekleştirmek için organizasyon sorumlumuz ile çalışıyoruz.

Çiftimizin ekstra talepleri olması dahilinde çözüm ortaklarımız ile birlikte ekstra düzenlemeler de yapabiliyoruz. Böylece geleneksel tarzın dışında; prenses kınası düzenleyerek pembe tonları ile bir gece tasarlayabiliyoruz. Farklı kültürlerin esintileri ile Osmanlı, Hint veya Roman kına geceleri için gerekli süslemeleri de dizayn edebiliriz.

Kendi tarzını yaratmak isteyen çiftlerimiz ile görüşmeler düzenleyerek planlamalar yapabiliyoruz. Arzu ederseniz kına gecesi ve bekarlığa veda partisi tarzında bir organizasyon bile tasarlayabiliyoruz.

Müzisyenlerimiz de yalnızca geleneksel kına gecesi müzikleri değil farklı repertuarlar ile de gecenizi taçlandırabiliyorlar. Paketlerimiz dahilinde belirli sayı ve sürelerde çekimler de gerçekleştirebiliyoruz. Unutulmaz gecenizin anılarını fotoğraflarda biriktirmenizi sağlamış oluyoruz…

Eğer siz de Kale Düğün Salonlarını tercih ederek eşsiz bir kına gecesi tasarlamak isterseniz yapmanız gereken formu doldurmak ve bizimle irtibat sağlamak. Böylece kendi tercihleriniz doğrultusunda kına paketlerimizi öğrenebilir ve fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Karaman Camili Duble yolu üzeri, No: 226 Adapazarı/ Sakarya

 • Haritadaki Konumu

  Kale Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.