Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sakarya

İzci Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İzci Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

İzci Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

İzci Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

İzci Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

İzci Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

İzci Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.İzci Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

İzci Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

İzci Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

İzci Düğün Salonu Hakkında

Sakarya’da kına gecesi organizasyonu düzenleyecek mekân mı arıyorsunuz?

Modern ve şık tasarımımızla değerli misafirlerinizi İzci Düğün Salonu Sakarya’da ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz! Sevdiğiniz dostlarınız ve aileniz ile birlikte geçireceğiniz eğlenceli bir gece için mekânımıza davetlisiniz!

100 ila 200 kişiyi ağırlama kapasitesine sahip salonumuzda eğlence asla hız kesmiyor. Yenilikçi mimari bakış açısıyla planlanmış salonumuzda şık ve göz alıcı dekorlar kullanıyoruz. Kolonsuz dizayn edilen salonumuzda kına tahtı gibi dekorlar yerleştirmek için yeterli alana sahibiz. Aynı şekilde oturma alanları dışında kalan geniş alanlar sayesinde de ferah bir ortam ve geniş bir dans pisti sizi bekliyor! Bu dekorları ve süslemeleri bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde isteğinize göre şekillendirebiliriz. Gecede yaratmak istediğiniz atmosfer dahilinde seçtiğiniz renklerle süslenmiş salonumuzu davetlilerinizi karşılamaya uygun hale getiriyoruz.

Kına süslemeleri, kına müziği, kına tepsisi ve kına töreni gibi pek çok kalemde hizmet sunuyor ve isteklerinizi karşılıyoruz. Gecede uygulayabileceğimiz konseptlerden en çok tercih edilenleri arasında geleneksel Osmanlı konseptimiz yer alıyor. Aynı zamanda pembe tonlarını kullanarak hayata geçirdiğimiz prenses teması da oldukça ilgi görüyor. Yine renkli tüller kullanarak hazırlanan roman tarzı konseptimiz de ilginizi çekmesi halinde gecenizde kullanılıyor.

Çalacak şarkılar konusunda kendi müzik zevki ve adetlerinize göre oluşturacağınız bir listeyi bize iletebilirsiniz. Bu liste dahilinde eğlencenin tadını çıkarmak sizin için çok daha kolay olacaktır.

Tüm gece boyunca eğer isterseniz kameraman ve fotoğrafçı hizmeti de sağlayabiliriz. Bu sayede geçirdiğiniz güzel akşamı yıllar sonra tekrar izleme ve bu mutlu günü tekrardan yaşama fırsatına sahip olabilirsiniz.

Eğlencenin hız kesmediği, yıllarca aklınızda kalacak bir organizasyon için bizi tercih etmeniz durumunda sayfada bulunan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Bu sayede fiyat tekliflerimizi size iletip gecenizi planlamaya başlayabiliriz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Orta Mah. Kökçü Çıkmazı Sok. No: 3/201 Adapazarı/Sakarya

 • Haritadaki Konumu

  İzci Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.