Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sakarya

İhtişam Düğün Salonu

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İhtişam Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

İhtişam Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

İhtişam Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

İhtişam Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

İhtişam Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

İhtişam Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.İhtişam Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

İhtişam Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

İhtişam Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

İhtişam Düğün Salonu Hakkında

Kına gecesi düzenleme konusunda tecrübeye sahip, pek çok konsepti gerçekleştirebilen ve eğlenceyi doruklarda yaşayabileceğiniz bir mekan mı arıyorsunuz?

O zaman doğru adrestesiniz ve arayışlarınıza nokta koymak için İhtişam Düğün Salonu’nun fiziki yapısını ve gerçekleştirdiğimiz konseptleri inceleyebilirsiniz.

Salonumuzda 100 ila 200 kişiyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Salonumuza girdiğinizde geleneksel Türk ve Osmanlı motiflerine sahip dekorlarımızla güzel bir atmosfer sizi karşılıyor. Beyaz Napolyon sandalyeler kullandığımız salonumuzda yine beyaz örtülerle süslenmiş şık masalar da sizi bekliyor! Beyaz masa örtülerimiz üzerinde altın ve beyaz tonlarının ağırlıkta olduğu şamdanlar ortama şık bir hava katıyor. Yine altın rengi tabaklar da masaların üstünde yer alıyor.

Kına geceleri pek çok konseptte düzenlenebilen organizasyonlar. Düzenlediğimiz kına gecelerinde uyguladığımız konseptlerin bazılarından söz etmemiz gerekirse öncelikle en çok tercih edilenden başlayalım. Osmanlı konsepti dahilinde geleneksel kıyafetlerle oluşturduğumuz tema oldukça beğeniliyor. Yine pembe tonları kullanarak hayata geçirdiğimiz prenses konseptimiz de ilgi gören konseptlerimizden biri. Aynı şekilde renkli tüller kullanarak gerçekleştirdiğimiz roman konsepti de büyük beğeni alıyor.

Salonumuzda kına geceleri için sahip olduğumuz aksesuarlardan bazıları; kına tahtı ve cibinliği, bindallı, kına tepsisi ve kına mumları. Tüm bu aksesuarlar kullanımınıza hazır ve gecenizi kına gecesi temasının tüm gereklerince gerçekleştirmeniz için size fırsat sunuyor.

Gecede sahip olduğumuz kameraman ve fotoğrafçı sayesinde yüzünüzdeki tebessümü yıllar sonra da izlemenize fırsat veriyoruz ki paylaştıkça artan mutluluğunuzu daha fazla paylaşma fırsatı bulabilin.

Hayatınızın en mutlu günlerinden birinde yanınızda olmak ve mutluluğunuzu paylaşmak istiyoruz. Eğer kına gecenizi İhtişam Düğün Salonu Sakarya’da gerçekleştirmek isterseniz yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Bu sayede fiyat tekliflerimizi size iletebiliriz ve keyifli davetinizi hayata geçirmek için adamlar atmaya başlayabiliriz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Yeni mah. Hoca Ahmet Yesevi cad.no:2 kat:1 Erenler / Sakarya

 • Haritadaki Konumu

  İhtişam Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.