İhtişam Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Adapazarı, Sakarya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Sen Otel
15

Serdivan

Sen Otel

500-750
50 TL'den az
Saray Garden
3

Erenler

Saray Garden

200-300
50 TL'den az
Menzara Restaurant
11

Sapanca

Menzara Restaurant

100-200
50 TL'den az

Hakkında

Kına gecesi düzenleme konusunda tecrübeye sahip, pek çok konsepti gerçekleştirebilen ve eğlenceyi doruklarda yaşayabileceğiniz bir mekan mı arıyorsunuz?

O zaman doğru adrestesiniz ve arayışlarınıza nokta koymak için İhtişam Düğün Salonu’nun fiziki yapısını ve gerçekleştirdiğimiz konseptleri inceleyebilirsiniz.

Salonumuzda 100 ila 200 kişiyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Salonumuza girdiğinizde geleneksel Türk ve Osmanlı motiflerine sahip dekorlarımızla güzel bir atmosfer sizi karşılıyor. Beyaz Napolyon sandalyeler kullandığımız salonumuzda yine beyaz örtülerle süslenmiş şık masalar da sizi bekliyor! Beyaz masa örtülerimiz üzerinde altın ve beyaz tonlarının ağırlıkta olduğu şamdanlar ortama şık bir hava katıyor. Yine altın rengi tabaklar da masaların üstünde yer alıyor.

Kına geceleri pek çok konseptte düzenlenebilen organizasyonlar. Düzenlediğimiz kına gecelerinde uyguladığımız konseptlerin bazılarından söz etmemiz gerekirse öncelikle en çok tercih edilenden başlayalım. Osmanlı konsepti dahilinde geleneksel kıyafetlerle oluşturduğumuz tema oldukça beğeniliyor. Yine pembe tonları kullanarak hayata geçirdiğimiz prenses konseptimiz de ilgi gören konseptlerimizden biri. Aynı şekilde renkli tüller kullanarak gerçekleştirdiğimiz roman konsepti de büyük beğeni alıyor.

Salonumuzda kına geceleri için sahip olduğumuz aksesuarlardan bazıları; kına tahtı ve cibinliği, bindallı, kına tepsisi ve kına mumları. Tüm bu aksesuarlar kullanımınıza hazır ve gecenizi kına gecesi temasının tüm gereklerince gerçekleştirmeniz için size fırsat sunuyor.

Gecede sahip olduğumuz kameraman ve fotoğrafçı sayesinde yüzünüzdeki tebessümü yıllar sonra da izlemenize fırsat veriyoruz ki paylaştıkça artan mutluluğunuzu daha fazla paylaşma fırsatı bulabilin.

Hayatınızın en mutlu günlerinden birinde yanınızda olmak ve mutluluğunuzu paylaşmak istiyoruz. Eğer kına gecenizi İhtişam Düğün Salonu Sakarya’da gerçekleştirmek isterseniz yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Bu sayede fiyat tekliflerimizi size iletebiliriz ve keyifli davetinizi hayata geçirmek için adamlar atmaya başlayabiliriz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Sakarya Hilmi Kayın İş Merkezi Zemin Kat No: 25 Adapazarı/Sakarya

İhtişam Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!