İhtişam Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

İhtişam Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

İhtişam Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

İhtişam Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

İhtişam Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

İhtişam Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

İhtişam Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.İhtişam Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


İhtişam Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

İhtişam Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

İhtişam Düğün Salonu Hakkında

Kına gecesi düzenleme konusunda tecrübeye sahip, pek çok konsepti gerçekleştirebilen ve eğlenceyi doruklarda yaşayabileceğiniz bir mekan mı arıyorsunuz?

O zaman doğru adrestesiniz ve arayışlarınıza nokta koymak için İhtişam Düğün Salonu’nun fiziki yapısını ve gerçekleştirdiğimiz konseptleri inceleyebilirsiniz.

Salonumuzda 100 ila 200 kişiyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Salonumuza girdiğinizde geleneksel Türk ve Osmanlı motiflerine sahip dekorlarımızla güzel bir atmosfer sizi karşılıyor. Beyaz Napolyon sandalyeler kullandığımız salonumuzda yine beyaz örtülerle süslenmiş şık masalar da sizi bekliyor! Beyaz masa örtülerimiz üzerinde altın ve beyaz tonlarının ağırlıkta olduğu şamdanlar ortama şık bir hava katıyor. Yine altın rengi tabaklar da masaların üstünde yer alıyor.

Kına geceleri pek çok konseptte düzenlenebilen organizasyonlar. Düzenlediğimiz kına gecelerinde uyguladığımız konseptlerin bazılarından söz etmemiz gerekirse öncelikle en çok tercih edilenden başlayalım. Osmanlı konsepti dahilinde geleneksel kıyafetlerle oluşturduğumuz tema oldukça beğeniliyor. Yine pembe tonları kullanarak hayata geçirdiğimiz prenses konseptimiz de ilgi gören konseptlerimizden biri. Aynı şekilde renkli tüller kullanarak gerçekleştirdiğimiz roman konsepti de büyük beğeni alıyor.

Salonumuzda kına geceleri için sahip olduğumuz aksesuarlardan bazıları; kına tahtı ve cibinliği, bindallı, kına tepsisi ve kına mumları. Tüm bu aksesuarlar kullanımınıza hazır ve gecenizi kına gecesi temasının tüm gereklerince gerçekleştirmeniz için size fırsat sunuyor.

Gecede sahip olduğumuz kameraman ve fotoğrafçı sayesinde yüzünüzdeki tebessümü yıllar sonra da izlemenize fırsat veriyoruz ki paylaştıkça artan mutluluğunuzu daha fazla paylaşma fırsatı bulabilin.

Hayatınızın en mutlu günlerinden birinde yanınızda olmak ve mutluluğunuzu paylaşmak istiyoruz. Eğer kına gecenizi İhtişam Düğün Salonu Sakarya’da gerçekleştirmek isterseniz yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Bu sayede fiyat tekliflerimizi size iletebiliriz ve keyifli davetinizi hayata geçirmek için adamlar atmaya başlayabiliriz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yeni mah. Hoca Ahmet Yesevi cad.no:2 kat:1 Erenler / Sakarya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    İhtişam Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.