Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sakarya

Hendek Öğretmenevi ve ASO Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hendek Öğretmenevi ve ASO Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Hendek Öğretmenevi ve ASO Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Hendek Öğretmenevi ve ASO Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hendek Öğretmenevi ve ASO Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Hendek Öğretmenevi ve ASO Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hendek Öğretmenevi ve ASO Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hendek Öğretmenevi ve ASO Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Hendek Öğretmenevi ve ASO Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hendek Öğretmenevi ve ASO Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Hendek Öğretmenevi ve ASO Düğün Salonu Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi yani hayatınızın en özel organizasyonunuzu profesyonel bir ekiple unutulmaz kılmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hendek Öğretmenevi Düğün Salonu olarak uzun yıllar boyunca Sakarya’da faaliyet gösteriyoruz. Sosyal tesis olarak konaklama hizmeti vermemizim yanında özel gün kutlamalarına da ev sahipliği yapıyoruz. Faaliyette olduğu yıldan bugüne birçok çift ve ailenin mutlu günlerine şahitlik yaptı ve yapmaya da devam ediyor.

Kına ve bekârlığa veda gecenizden önce nasıl bir gün istediğinizi soruyor ve o doğrultuda planlamalar yapıyoruz. Davetli sayınızı öğrendikten sonra yuvarlak masalarımızı her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. Sizin için özel tahsis ettiğimiz salonumuzun geniş olduğundan dolayı kalabalık organizasyonlara da ev sahipliği yapabiliyoruz.

Salonumuzda gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimiz mevcut olduğundan dolayı kötü hava şartlarından etkilenmemenizi sağlıyor, konforlu bir gün geçireceğinizi bildirmek istiyoruz.

Masa ve sandalye giydirmelerinde birçok renk alternatifi sunuyor, son zamanlarda konsept bir şekilde kutlanan kına gecelerinde anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarıyla birlikte sizi birçok seçenekler karşılıyoruz. Kına tahtı ve kına süslemeleriniz bindallı ve kaftanınıza uygun renk tonlarında temin ediyoruz.

Eğer gerçekleştirmek istediğiniz organizasyon yemekli ise menü içeriğinizi birlikte oluşturuyoruz. İkramlarımızda ve yemeklerimizde kullandığımız ürünleri güvenilir iş ortaklarından temin ettiğimizden dolayı kaliteli bir hizmet alacağınızda yiyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Organizasyonunuz için deneyimli müzisyen ve orkestrayla anlaşıyor ses sistemi ve sahne kurulumunu bizzat kendimiz üstleniyoruz. Eğlenceli bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Ayrıca düğün, nişan, kurumsal etkinlik ve toplantılara da ev sahipliği yapabiliyoruz.

Eğer siz de bizim ev sahipliğimizde hayatınızın en özel günlerini kutlamak istiyorsanız Hendek Öğretmenevi telefon bilgisi için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamanız yeterlidir.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Kemaliye Mahallesi Şehit Ali Gaffar Okkan Caddesi No : 41 Hendek, Sakarya

 • Haritadaki Konumu

  Hendek Öğretmenevi ve ASO Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.