Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sakarya

Gültekin Sosyal Tesisleri

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gültekin Sosyal Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Gültekin Sosyal Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Gültekin Sosyal Tesisleri Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Gültekin Sosyal Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Gültekin Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Gültekin Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Gültekin Sosyal Tesisleri kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Gültekin Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Gültekin Sosyal Tesisleri Hakkında

Her özel gecenizde organizasyonlarınızı kaliteden ödün vermeden düzenleyen Gültekin Sosyal Tesisleri Sakarya Geyve’de çiftleri ile buluşuyor. Artık bir aile gibi olduğu ekibi ile 2012 yılından bu yana çalışıyor. Bu sayede uyum içerisinde ve planlı bir şekilde çalışan ekibimiz gecenizin eksiksiz gerçekleşmesini sağlıyor.

Salonlarımız davetli sayısı konusunda sorun yaşamayacağınız büyüklüğe sahip olup; gerekli hava temizleme ve klima sistemleri ile de her mevsimde organizasyonlar düzenleyebilmeniz için uygun. Düğün, nişan, nikah, söz, sünnet organizasyonları da yapılan salonlarımızda geleneksel kına gecesi konseptlerinde eşsiz organizasyonlar da tasarlıyoruz.

Tasarlamak diyoruz çünkü;

Çiftimizin hayalindeki organizasyonları gerçekleştirebilmek adına aksesuar kiralama da yapıyoruz. Aksesuarlarını ve kına malzemelerini kendileri temin etmeyi tercih eden çiftlerimiz için de eksikleri kalması durumunda kötü son dakika sürprizleri yaşamalarını engellemiş oluyoruz.

Tabii ki kına gecesi denilince akla ilk gelenler arasında farklı kına müzikleri geliyor. Son zamanlarda kına gecelerine farklılık katan hint müzikleri de sıklıkla tercih ediliyor. Genellikle ise duygusal anlar yaşamanıza sebep olabilen müzikler ve kesintisiz eğlence yaşatacak eğlenceli müzikler eşlik ediyor bütün gecenize.

Sıra kına törenine gelindiğinde sultanlara layık bir tahtta kaftanı ile gelinimiz ve nedimeleri ile tören başlatılıyor. Konuklarınızın da katılması ile aile büyükleri tarafında kınalar yakılıyor. Masalara kına dağıtımı da gerçekleştirebiliyoruz.

Davullar, tefler ve ziller çalınıyor ve harika geceniz için de fotoğraflar çekilerek bu çok özel anlar ölümsüzleştiriliyor.

Gelin hanım ve nedimeleri ise gece boyunca sadece gelin odasında hazırlıklar yapmak ve eğlenmekten başka bir sorumluluk almıyorlar. Çünkü bu özel gecede biz çiftimizin stresten uzak harika bir gece geçirmeleri için çalışıyoruz.

Gültekin Sosyal Tesisleri’nde çok özel organizasyonlarınızı gerçekleştirmek ve ailemize katılmak için yapmanız gereken ise yalnızca formu doldurmak ve böylece hazırlıklara başlamak…

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Tepecikler Mah. Çiftlik Sok. No: 11 (Pomaklar Mevkii)

 • Haritadaki Konumu

  Gültekin Sosyal Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.