Esnaf Kefalet Düğün Salonu Sakarya

E-posta Gönder

 • Adapazarı, Sakarya.

Esnaf Kefalet Düğün Salonu Sakarya Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Esnaf Kefalet Düğün Salonu Sakarya Kapasite

 • Kapasite

  400-500

Esnaf Kefalet Düğün Salonu Sakarya Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Esnaf Kefalet Düğün Salonu Sakarya Sıkça Sorulan Sorular

 • Esnaf Kefalet Düğün Salonu Sakarya kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Esnaf Kefalet Düğün Salonu Sakarya kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Esnaf Kefalet Düğün Salonu Sakarya kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Esnaf Kefalet Düğün Salonu Sakarya kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Esnaf Kefalet Düğün Salonu Sakarya Hakkında

Yıllardır severek yaptığımız işimizde Esnaf Kefalet Düğün Salonu Sakarya ismi ile markalaşırken kına gecesi organizasyonlarınızda da fark yaratıyoruz. Profesyonel bir ekip ile çalışarak da kaliteli hizmet garantisi sunuyoruz.

Esnaf Kefalet Düğün Salonu Sakarya’da siz de kına organizasyonlarınızı eşsiz kılmak istemez misiniz?

O zaman hazırlıklarımıza birlikte başlayalım:

Hazırlıklara başlarken öncelikle çiftimizin istekleri doğrultusunda bir planlama ve ihtiyaç listesi oluşturuyoruz. Böylece başladığımız organizasyon hazırlıklarınızda kına organizasyon malzemeleri için alışveriş yaparak zaman kaybetmek zorunda kalmıyor çiftlerimiz de!

İstekleriniz konusunda anlaşmalı olduğumuz organizasyon firması sayesinde; kına tahtı, cibinliği, nedime yer minderleri ve kına töreni esnasında ışıltılı bir görünüm sağlayacak kına sehpasını temin ediyoruz. Kına yolu oluşturmak adına halı da tercih edebiliyoruz.

Karşılama masası düzenlerken de aynı özen ile davranıyoruz. Geleneksel kına gecesi için ise farklı renk ve model tercihleri ile bindallı seçenekleri sunmakla kalmıyoruz. Damat bey için de fes ve yelek kullanmak isteyen çiftlerimiz için alternatifler sağlıyoruz.

Gelin hanımın kına törenine gelişinde davullar ve tefler çalınıyor, nedimeler meşaleler eşliğinde tahta kadar eşlik ediyorlar. Eşlik edecek nedimelerinize 8 adete kadar bindallı ve taç hatta çocuk bindallısı da getirtebiliyoruz. Çiftimizin annelerine tören esnasında şerbet ikramı yapılıyor. Gelin hanım ise arzu ederse kına testisini kırabiliyor.

Kına aksesuarları ve tören esnasında gerek olacak her detay da bizim tarafımızdan tamamlanıyor. İstekleriniz için oluşturulan paketlerden yararlanabileceğiniz gibi ekstra istekler ile de değişiklikler veya eklemeler yapabiliyoruz.

Konuklarınıza seçtiğiniz ikram ve hediyeleri de dağıtıyoruz. Fotoğraf çekilme alanları da oluşturarak eğlenceli ve duygusal bu anların tümünü bir arşive dönüştürme şansı veriyoruz çiftimize.

Kadın dj ile sizi anlayan bir müzisyen eşliğinde harika gecenizi tamamlamış oluyoruz. Organizasyon yönetim ve planlama ekibimiz sayesinde de eksik kalmadan her detayı tamamlayabiliyoruz.

Siz de Sakarya kına salonları arasından Esnaf Kefalet Düğün Salonu Sakarya’yı tercih ediyorsanız formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Bulvarı Ptt Aralığı Esnaflar iş Hanı Kat:2 Adapazarı, Sakarya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.