Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sakarya

Düzcanlar Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Düzcanlar Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Düzcanlar Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Düzcanlar Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Düzcanlar Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Düzcanlar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Düzcanlar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Düzcanlar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Düzcanlar Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Düzcanlar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Düzcanlar Düğün Salonu Hakkında

Sakarya’da bulunan Düzcanlar Düğün Salonu Akyazı’da kına gecesi organizasyonları düzenliyoruz. Aileniz ve sevdikleriniz ile geçireceğiniz keyifli akşamınızda mutluluğunuza ortak olmak istiyoruz!

200 ila 300 kişiyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz salonumuzda güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz ile birlikte tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak adına yanınızda oluyoruz. Salonumuzun tasarımında kolon kullanmadık ve bu sayede masa düzenlerimizi kına tahtı, gelin yürüyüş yolu ve dans pisti gibi gecenin en önemli noktalarının rahatça görülebileceği şekilde dizayn ettik. İsteklerinize göre masa düzenimizde özel aile masaları oluşturma imkânına sahibiz. Salonumuzu dekore ederken sadelik ve masumiyetin rengi beyazın yanında pembe ve tonlarını tercih ettik. Masa ve sandalyelerimizde de hayatınızda açtığınız beyaz sayfaya atıfta bulunarak aynı renklerde giydirmeler kullandık. Ancak isteklerinize ve hayal ettiğiniz konsepte göre masa ve sandalyelerimizde farklı renkte örtü ve giydirmeler kullanma imkanına sahibiz.

Kına geceleri pek çok farklı konseptte düzenlenebilen etkinliklerden biri. Bu konseptlerden sizin hayallerinize en uygun olanı tercih ederek hayata geçirebiliriz. Salonumuzda bugüne kadar düzenlediğimiz kına geceleri arasında en çok tercih edilenler geleneksel kıyafetler kullanılarak gerçekleştirilen Osmanlı konsepti ve pembe renk ve tonları ağırlıkta kullanılarak kına tahtı ve cibinliği de aynı renklerde süslediğimiz prenses konsepti. Bunun yanı sıra farklı renklerde tüller kullanarak hayata geçirilen Roman konsepti de oldukça tercih edilenlerden bir tanesi.

Kına gecenizde yaşanan anların kayıt altına alınmasını isterseniz çalıştığımız profesyonel kameraman ve fotoğrafçılarımız en iyi açılardan mutluluğunuzu ölümsüz kılacak kareleri yakalayacaktır.

Evliliğe giden yolda en önemli adımlardan birini atacağınız bu mutlu gecenizi salonumuzda gerçekleştirmek isterseniz sayfada bulunan Düzcanlar Düğün Salonu iletişim formunu doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Keyifli bir gecede beraber olmak dileğiyle…

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Yeni Mah. Şehit Ahmet Tarım Cad. Akyazı/Sakarya

 • Haritadaki Konumu

  Düzcanlar Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.