Duygular Funda Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Duygular Funda Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Duygular Funda Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Duygular Funda Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Duygular Funda Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Duygular Funda Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Duygular Funda Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Duygular Funda Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Duygular Funda Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Duygular Funda Düğün Salonu Hakkında

Yıllardır sunduğu hizmetler ile Duygular Funda Düğün Salonu Sakarya’da düğün salonları arasında ilk sıralarda yerini alıyor.

Ayrıca iki farklı salonu sayesinde de aynı anda birden fazla organizasyon gerçekleştirme imkânı da sağlıyor mekânımız. Salonlarımızdan bir tanesi “Duygular Funda” salonu ve diğeri ise tamamen kına organizasyonlarınız için ayrılmış olan kına organizasyonu konseptine uygun dekore edilmiş “Duygular White Kına Salonu”.

Böylece Duygular White Kına Salonumuz ile kına gecesi organizasyonu Sakarya’da nerede yapılmalı? Sorusuna da cevap oluyoruz!

Nasıl mı?

Türk geleneklerinin en eskilerinden bir tanesi olan kına gecesi organizasyonlarınız için gereken her aksesuarı temin ederek çiftimizi büyük bir yükten kurtarıyoruz ilk olarak… Çünkü evlilik sürecinin en sancılı süreçleri arasında düğün ve kına alışverişlerinin olduğunu biliyoruz.

Arzu eden gelinlerimiz için Osmanlı esintilerinin olduğu bir kına organizasyonu da düzenliyoruz. Tahtının arkasına bir tülden bir cibinlik tasarlıyoruz. Kırmızı taht ve tüller altın sarısı detaylar ile bütünlük sağlıyor. Gelinimiz ise tahtında adeta bir sultan gibi kına töreni boyunca kimi zaman duygusal kimi zamansa keyifli anlar yaşıyor. Nedimeleri için minderler ve kına tepsisi içinde sehpamızı yerlerine yerleştiriyoruz.

Mekânımız yine aynı renk ve konsepte uygun salon şamdanlarımız ile süsleniyor. Şamdanlarımız da canlı çiçekler ile hem mekâna ferah bir hava katıyor hem de nezih salonumuzu tamamlıyor.

Gecenin ilerleyen saatlerinde kına ekibi duygulu anları dağıtarak eğlenceye geri dönüş sağlıyor.

Zenne veya oryantal ile de gecenize devam edebilme şansınız bulunuyor aslında.

Kına salonumuzda gelinlerimizin arkadaşları ile birlikte bekarlığa veda organizasyonlarını da gerçekleştiriyoruz. Yine aynı hizmet ve imkânları sağlarken ayrıca alternatifler de oluşturabiliyoruz.

Bütün bu imkânlardan yaralanmak için yapmanız gereken yalnızca formu doldurarak Duygular Funda Düğün Salonu ile iletişime geçmek. İstekleriniz doğrultusunda fiyat teklifleri alma şansınız bile olabilir…

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Ankara Cad. Kapalıçarşı Kat : 2

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Duygular Funda Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.