Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sakarya

Can Düğün Salonu

5,0
  • Kapasite
    200 - 1500 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Can Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Can Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Can Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Can Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Can Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Can Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Can Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Can Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Can Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Can Düğün Salonu Hakkında

Kına gecelerini neredeyse düğün kadar kapsamlı ve büyük bir organizasyon olarak düşünen gelin adaylarımız için Sakarya’da faaliyet gösteren Can Düğün Salonu’nu tanıştırmak istiyoruz. Bir kına gecesinde olması gereken her detayın bulunduğu salonumuzda sizlerin memnuniyetlerini sağlamak öncelikli hedefimiz. Buradan mutlu ayrılmanızı ve düğünlerinizden önce eğlenceli ve keyifli bir organizasyon geçirmenizi amaçlıyoruz. Kendimizi kısaca tanıtmak gerekirse;

Sektöre 2005 yılında giriş yapan Can Düğün Salonu Sakarya’da Rıfat Can tarafından kuruldu. Açıldığı günden beri sayısız davete imza atarken yüzünüzdeki tebessümün sebebi olan Can Düğün Salonu’nda kına geceleriniz için de özenli bir hazırlık ve çalışmanın söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Güzelliğin bütünde, mükemmelliğin ise detaylarda saklı olduğunu düşünen bir ekip ile hiçbir ayrıntı atlanmıyor, istek, ihtiyaç ve beklentileriniz için özverili bir çalışma gerçekleştiriliyor.

13000 metrekarelik bir alana kurulan işletmemizde kına geceniz için oldukça büyük bir salon seçeneği sunuyoruz. 1500 metrekareye alana dizayn edilmiş kapalı salonumuz 1500 kişilik bir kapasiteye sahip. İçeriye girdiğiniz anda ferah ve konforlu bir salonun farkını hissediyorsunuz. Balkonlu bir yapıda hizmet verdiğimiz için yüksek bir tavana sahip olduğumuzu söylemek istiyoruz. Bu sayede konuklarımızı da basık bir ortamdan uzak tutuyoruz. Masalarımızı hem alt katımıza hem de balkona özenle yerleştiriyoruz. Pisti, orkestrayı ve gelin – damat masasını rahatlıkla görebildiğiniz salonumuzda kolonun da bulunmadığını da dipnot olarak belirtelim.

Konuklarımıza kolay ulaşım imkânı sunduğumuz salonumuzda özel araçlarınız için 8000 metrekarelik otoparkın bulunduğunu da söyleyelim. Bu alanı ücretsiz olarak kullanabiliyor ve araçlarınızı güvenle park edebiliyorsunuz.

Tüm bu bilgiler ve imkânlar dahilinde unutulmaz bir kına gecesi düzenlemek ve Can Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Ozanlar Mah. Sümer Un Fabrikası Karşısı No:15 Adapazarı/Sakarya

Can Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Aleyna & Tayfun

Düğün Tarihi: 05.10.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

SALON MUHTESEM ÇALISANLAR ANLAYISLI HERSEY MUHTESEMDİ

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.