Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sakarya

Binbir Gece Salon

Binbir Gece Salon

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

  • Balkon / Teras alanı var.
  • Süslemesi modern ve sade.
  • Gün ışığı alıyor.
  • Yüksek tavanı sayesinde ferah.
  • Salon tasarımında kolon yok.
  • Fotoğraf çekim alanı mevcut.
  • Kına ekibi var.
  • Gelin kaftanı veriyor.
  • Kına takımı-aksesuarı veriyor.

Binbir Gece Salon Hakkında

2016 yılından beri Sakarya kına gecesi mekanları arasında hizmet veren işletmemiz Sakarya’nın en büyük ilçesi Adapazarı’ndaki konumunda kına organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Geleneklerimizi yaşattığımız, kültürel izler taşıyan kına gecelerine itinayla hazırlanıyor, gösterdiğimiz titizliğin karşılığını çiftlerimizden gelen güzel yorumlarla alıyoruz. Büyük bir dikkat aynı zamanda özen gerektiren kına davetleri salonumuzda deneyimli ekibimizin öncülüğünde gerçekleştiğinde kusursuz adımlarla yürütülüyor.

Davet Alanları

Şıklığıyla kendine hayran bırakan Binbir Gece Düğün Salonu 200 ila 300 kişi arasında farklılaşan kapasitesiyle kına geceleri için yeterli kapasitede bir kapalı alanda faaliyet gösteriyor. Salonumuz yüksek tavanlı ve kolonsuz mimarisiyle çiftlerin misafirlerini ağırlamayı umduğu ferah, havadar ortamı sağlar nitelikte. Alanımızın diğer sevilen yönüyse masa ve sandalyelerin döşendiği geniş bir terasının bulunması ve konuklarımıza burada dinlenme, temiz havaya çıkma olanağı sunması.

Dekorasyon

Kırmızılarla bezenmiş tam da kına gecesi davetlerine yakışır renkli ve modern bir dizaynla misafirlerimizin karşısına çıkıyoruz. Beyaz napolyon sandalyelerimize kırmızı tüller bağlıyoruz. Yuvarlak masalarımızı beyaz veya kırmızı örtülerle kaplıyor, kare ayna suplalar kullanıyoruz. Sahnemiz için farklı model ve renklerde kına tahtlarımız mevcut. Kına tahtımızın yanında cibinlik, minder, koltuk, sehpa da yer alıyor.

Hizmetler

Organizasyon firması olarak da sektörde yer edinen bir işletmeyiz. Profesyonel kimliğimiz dolayısıyla detaylar konusunda bilgili, çiftlerimizin beklentilerini tahmin etmede oldukça tecrübeliyiz. Bindallı/kaftan, kına tepsisi, kına mumu, kına takımı gibi daha birçok gerekli malzemeyi eksiksiz bir şekilde salonumuzda bulunduruyoruz. Gelin damatlarımızla birlikte coşkulu bir gece için hareketli kına müziklere yer verdiğimiz güzel bir çalma listesi oluşturuyoruz. Hazırlanan lezzetli ikramlıklarımızın servisi personellerimiz tarafından hızlıca tamamlanıyor.

Çiftlerimizin Binbir Gece Kına Organizasyonlarından övgü ve memnuniyetle bahsetmesi bizim için büyük önem arz ettiğinden davet alanımızı donanımlı hale getirmeye, hizmetlerimizi zenginleştirmeye ve tabii ki kaliteli imkanlar sunmaya odaklanıyoruz. Gelin damatlarımız için kalite ne kadar mühimse güler yüzle ağırlanmak da aynı derece de önem taşıdığından konuklarımıza daima içtenlikle yaklaşıyoruz. Aşağıdaki telefon numarası ve mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçerek ya da yandaki forma tıklayarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Binbir Gece Salon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Binbir Gece Salon Sıkça Sorulan Sorular

Binbir Gece Salon kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Binbir Gece Salon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Binbir Gece Salon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Binbir Gece Salon kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Binbir Gece Salon kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Melda & Muhammet

Düğün Tarihi: 20.08.2023

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Binbir gece organizasyon sayesinde çok güzel bir nişan gecesi geçirdik, personellerin ve özellikle Suna hanımın ilgisi için teşekkürlerimizi sunuyorum. Kusursuzdu herşey

Hamza & Emre

Düğün Tarihi: 29.06.2022

Sünnet kınası için kendileriyle anlaştık ve hiç pişman değiliz. Çok ilgili, güler yüzlü insanlar ve personel. Palyaçosu çok iyiydi ,farklı etkinliklerle çocuklarımız çok eğlendiler. Şehir merkezinde, çok iyi konumda bir mekan,samimi ve sıcak bir atmosfer hiç tereddütsüz anlaşabileceğiniz bir salon... devam 

Miraç & Miraç

Düğün Tarihi: 11.06.2022

Oğlumuza yemekli sünnet cemiyeti yaptık. Yemekler oldukça lezzetli ve sıcaktı. Güler yüzlü personeli ile çok iyi bir hizmet aldık. Salon sahibi Suna hanım ve ailesi bizimle çok ilgiliydiler,göstermiş oldukları yakın ilgiden ve güleryüzleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum.En özel ve güzel... devam 

Şueda & Ümit

Düğün Tarihi: 05.03.2022

Bizim için en önemli gecemizi bize muhteşem kıldılar. Fotoğraf çekimleri ve ekip muhteşem kendilerine teşekkür ediyoruz. Yine olsa yine Binbirgece Organizasyon ve Suna hanım...

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.