Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sakarya

Beyaz Kelebek Kına ve Davet Salonu

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Beyaz Kelebek Kına ve Davet Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Beyaz Kelebek Kına ve Davet Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Beyaz Kelebek Kına ve Davet Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Beyaz Kelebek Kına ve Davet Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Beyaz Kelebek Kına ve Davet Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Beyaz Kelebek Kına ve Davet Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Beyaz Kelebek Kına ve Davet Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Beyaz Kelebek Kına ve Davet Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Beyaz Kelebek Kına ve Davet Salonu Hakkında

Özel bir kına gecesi eğlencesi düzenlemek istiyorsanız size kusursuz hizmet sunacağımız Beyaz Kelebek Deluxe Sakarya Düğün Salonu’nu tavsiye ediyoruz. İşinde uzman, deneyimli ve güler yüzlü bir çalışan kadrosuna sahibiz. Her zaman işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyor ve isteklerinizi gerçekleştirmek için uğraşıyoruz.

Aynı mekân içerisinde açık ve kapalı olmak üzere 2 farklı alana sahibiz. Talepleriniz ve beğenileriniz doğrultusunda yılın dört mevsimi özel davetleriniz için bizi tercih edebilirsiniz. Düğün, kına gecesi, nikâh töreni, bekârlığa veda partisi, balo, kutlama, toplantı ve davet gibi çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz.

Açık alanımız yemyeşil bir atmosfere sahip bir mekân. Geniş kapasiteli salonumuz içerisine yuvarlak masa ve şık sandalyelerimizi yerleştiriyoruz. Palmiye ağaçları, çimenler, vazolar ve çiçek aranjmanları ile eşsiz güzelliğe sahip bir ambiyans oluşturuyoruz. Salonumuzun tam ortasında yer alan pisti renkli ışıklandırmalarla aydınlatıyoruz. Kapalı alanımızı ise daha çok balo salonu görünümünde kullanıyoruz. Spot ve LED ışıklarla tavan aydınlatması sağlayarak ışıltılı bir atmosfer elde ediyoruz. Gümüş ve beyaz rengini kullandığımız mekânımızı farklı renk süslemelerle istediğiniz gibi hazırlayabiliyoruz. Yemekli davetleriniz için hijyenik mutfağımızda hünerli aşçılarımız lezzetli yemekler hazırlayarak davetinizi güzelleştiriyoruz. Orkestramızın çalacağı şahane şarkılar eşliğinde dansın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Kına geceleri için gelin adaylarımıza özel aksesuar kiralama hizmeti veriyoruz. Bindallı, kaftan, davul şov, semazen gösterisi, zenne ve oryantal danslarla eğlencenize renk katıyoruz. Kına ekibi eşliğinde gerçekleşecek olan kına töreniniz için kına mumu ve tepsisini de biz sağlıyoruz.

Siz de mekânımız hakkında ayrıntılı bilgi almak, paket içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerini değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Beyaz Kelebek Deluxe Düğün Salonu Sakarya’ya ait iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Ozanlar Mah. Prof. Dr. Sabahattin Zaim Bulvarı No: 70 Adapazarı / Sakarya

 • Haritadaki Konumu

  Beyaz Kelebek Kına ve Davet Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.