Bahçe Saray Düğün Salonu

E-posta Gönder

Bahçe Saray Düğün Salonu

Bahçe Saray Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Bahçe Saray Düğün Salonu Kapasite

 • Kapasite

  400-500

Bahçe Saray Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Bahçe Saray Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Bahçe Saray Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Bahçe Saray Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Bahçe Saray Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Bahçe Saray Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Bahçe Saray Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Bahçe Saray Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Bahçe Saray Düğün Salonu kına ve bekarlığa vedanız için kullan-at malzeme ile servis imkanı, mekan girişinde ateş ölçümü, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, düzenli havalandırma, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, masalar arası geniş mesafe aralığı, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni ve her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Bahçe Saray Düğün Salonu Hakkında

Kına gecenizi hizmet standartları yüksek bir yerde kutlamak istiyorsanız Bahçe Saray Düğün Salonu ailesi olarak sizi ağırlamaya her zaman hazırız.

Bizim için önemli olan her zaman çiftlerimizin mutluluğu oldu. Bugüne kadar çok sayıda etkinliğe kapılarımızı memnuniyetle açtık. Sayısız çifti güzel bir şekilde ağırladık. Her seferinde de olumlu geri dönüşler almayı başardık. İnanıyoruz ki sizin de kına gecenizin muhteşem geçmesini sağlayacağız. Alanında uzman profesyonel bir ekibe sahibiz. Her zaman özverili çalışmalarımızla dikkat çekiyoruz. En az çiftler kadar heyecanlanıyor ve özenle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Geniş bir konuk ağırlama kapasitesine sahibiz. 3000 kişiye kadar misafirlerinizi ağırlayabiliyoruz. Güler yüzlü ekibimizle birlikte her detayla yakından ilgileniyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz. Bizim için önemli olan sizin mutluluğunuzu sağlayabilmek. A’dan Z’ye her detayla yakından ilgileniyoruz. Bir kına gecesinde olması gereken her şey bizde mevcut. Tabii ki sizinle de ön görüşme yapıyor ve isteklerinizin neler olduğunu öğreniyoruz. Planlama aşamasında bize neler istediğinizi rahatlıkla anlatabilirsiniz. Her şeyin içinize sinmesi için uğraşacağımıza emin olabilirsiniz.

Masaların süslemesi, eğlencenizin konsepti, konuk sayınıza uygun olacak şekilde mekan düzenlemesi, sahnenin ayarlanması, ses ve ışık sistemlerinin kurulması, yemekli mi yoksa ikramlı mı bir davet düzenleyeceğiniz gibi daha pek çok konuyu sizinle birlikte netleştiriyoruz. Kına eğlenceleri günümüzde farklı konseptlerde kutlanıldığı için dilerseniz dışarıdan bir organizasyon firması desteği alabilirsiniz. Sizin memnuniyetinizi sağlayacak her şeye izin veriyoruz. Hizmet içeriklerimiz elbette sadece bunlarla sınırlı değil. Daha pek çok seçeneği size sunuyoruz.

Sakarya kına gecesi mekanları arasında yer alan salonumuzda sevdiklerinizle birlikte eğlenmek isterseniz bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun için sayfada yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Arabacıalanı Mah. Mehmet Akif Ersoy Caddesi No: 32 Serdivan / Sakarya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bahçe Saray Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.