Bizim Bahçe

E-posta Gönder

 • Sapanca, Sakarya. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Bizim Bahçe Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  3.000'den fazla

 • Aksesuar Kiralama

Bizim Bahçe Sıkça Sorulan Sorular

 • Bizim Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Bizim Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Bizim Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Bizim Bahçe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Bizim Bahçe kına ve bekarlığa veda için maksimum 3.000'den fazla kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Bizim Bahçe kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Bizim Bahçe kına ve bekarlığa vedanız için ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, mekan girişinde ateş ölçümü, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, masalar arası geniş mesafe aralığı, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, kullan-at malzeme ile servis imkanı, düzenli havalandırma, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi ve sosyal mesafeye uygun oturma düzeni hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Bizim Bahçe Hakkında

Bizim Bahçe Sakarya, Sapanca bekarlığa veda mekanları arasında 26.000 metrekarelik geniş alanıyla hizmet veriyor. Kına geceniz için uzun bir davetli listesi hazırladıysanız Bizim Bahçe’yi tercih edebilirsiniz. Aksesuar kiralama olanağı da bulunan Bizim Bahçe’de çiftlere aradıkları tüm hizmetleri bir arada sunuyoruz. Yemyeşil bir alanda, açık hava ve kır manzarası eşliğinde kına gecenizi düzenlemek isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Davet Alanları

Bizim Bahçe Sapanca’da açık davet alanımızla bekarlığa veda ve kına organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz. Ferah alanıyla aynı anda 3.000 veya daha fazla kişiye hizmet verebilen mekanımıza kına gecesi ve bekarlığa veda partisi için istediğiniz herkesi davet edebilirsiniz. Etrafı ağaçlarla çevrili olan açık davet alanımızda kendinizi dış dünyadan soyutlanmış gibi hissedeceksiniz.

Dekorasyon

Kır bahçemizde bohem ve rustik unsurları bir arada kullanıyoruz. Modern çizgileri ve doğallığı bir araya getiren açık davet alanımız hem sade, hem de şık olmayı başarıyor. Arzu ederseniz bahçenin girişine misafirlerinizi karşılamak için ‘hoş geldin’ tabelası yerleştirebiliriz. Dilerseniz misafirlerinizin kına sırasında kullanması için rustik görünümlü mendil ve tef standını da dekorasyona ekleyebilirsiniz.

Kırmızı ve metalik altın detaylı kına tahtını ahşap arka planımızın önüne kuruyoruz. Arka planımızı kumaşlar, çiçekler ve peri ışıklandırmalarla süsleyerek ortaya zengin bir görünüm çıkarıyoruz. Oturma düzenini hazırlarken yuvarlak banket masalar kullanmayı tercih ediyoruz. Masalarımızda bahçemizin rustik atmosferine uyan ahşap suplalardan yararlanıyoruz. Orta parça olarak da mumlar, çiçekler ve saz püskülünden faydalanıyoruz. Ahşap lake sandalyeleri de ekleyerek oturma düzenini tamamlıyoruz.

Hizmetler

Kınanızda bindallı veya kaftan giyinmek istiyorsanız bunları mekanımızdan temin edebilirsiniz. Kına geceleri için gereken hint kınası, kına tepsisi ve mum gibi detayları da sizin için hazırlıyoruz. Kına süslemelerini de yapıyor, mekanımızı organizasyona hazır hale getiriyoruz. Gecenin keyfini çıkarmanız için zenne yada oryantal gösterisi, semazen veya davul şov gibi hizmetlerimiz de bulunuyor.

Sakarya kına gecesi mekanlarından Bizim Bahçe’de çiftleri diledikleri gibi değerlendirebilecekleri geniş arazimizde karşılıyoruz. Kına ve bekarlığa veda partileri için aksesuar kiralama ve süsleme hizmeti de sunuyor, çifti organizasyon firması arama sürecinden kurtarıyoruz. Bizim Bahçe kına fiyatları için aşağıdaki telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Fiyat teklifi formunu bize göndererek de fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Genel Kordinatör

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.