Alkan Düğün Salonu

E-posta Gönder

Alkan Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Alkan Düğün Salonu Kapasite

 • Kapasite

  200-300

Alkan Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Alkan Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Alkan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Alkan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Alkan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Alkan Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Alkan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Alkan Düğün Salonu Hakkında

Her detayı sizin için hayallerinizdeki gibi tasarlayarak Alkan Düğün Salonu’nda unutulmaz bir kına gecesi geçirmenizi sağlıyoruz!

Kına merasimleriniz için son yılların modası olan kına konseptleri ile organizasyonlarınızı düzenleyebiliyoruz. Organizasyon sorumlumuz ve çözüm ortaklarımız ile görüşmeler düzenlemek için çiftimizi salonumuza davet ediyoruz. Hayallerinizdeki geceyi tasarlayabilmek için isteklerinizi sizin ağzınızdan dinlemeye özen gösteriyoruz. Bu sayede tam da istediğiniz gibi bir kına gecesi stilize ediyoruz. Ekibimiz ile görev paylaşımı yaparak her detay üzerine çalışmalar yapıyor ve gecenizi eksiksiz kılmayı hedefliyoruz. Kına köşenizi de kına tahtı ve fotoğraf çekimlerinde şık bir görünüm yaratacak olan arka fonlar ile dekore ediyoruz. Hint ve Roman konseptleriniz için ise rengarenk çalışmalar yapabiliyoruz. Aslında bu konuda organizasyon firmamız ile yaptığınız anlaşma daha da önemli oluyor!

Kına köşemizde standart olarak bulunan eşyaları da belirtmek isteriz; tahtın yanı sıra kına ritüelleri sırasında kullanılacak malzemeler yer alıyor. Malzemeler; kınayı yakan kişiler için tahtın iki tarafında bir örnek nedime koltukları, etrafınızda renkli nedime minderleri, kına sehpası ve tepsisi gibi aksesuarlar…

Kına merasimleriniz için ikram menülerinizi de Alkan Düğün Salonu Karasu geleneksel kına menülerine uygun olarak tercih edebilirsiniz. İsterseniz yemekli menüler isterseniz de ikram menüleri ile konuklarınızı ağırlayabilirsiniz.

Ayrıcalıklı bir gecenin hazırlıkları karasu Alkan Düğün Salonu iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede fiyat teklifleri alabilir, kına ritüelleriniz için ilk adımı da atmış olabilirsiniz.

ALKAN DÜĞÜN SALONU olarak; iki kapalı alan ve açılır kapanır teras olarak hizmet vermekteyiz. 200 _ 400 kişi kapasitesi

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  İncilli Mah. 617. Sok. No: 19 Karasu/ Sakarya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Alkan Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.