Adapazarı Öğretmenevi

E-posta Gönder

Adapazarı Öğretmenevi Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  400-500

Adapazarı Öğretmenevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Adapazarı Öğretmenevi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Adapazarı Öğretmenevi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Adapazarı Öğretmenevi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Adapazarı Öğretmenevi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Adapazarı Öğretmenevi kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Adapazarı Öğretmenevi Hakkında

Avantajlı fiyat aralıkları ve özel konseptler ile kına gecesi organizasyonlarınızı Adapazarı Öğretmenevinde düzenliyoruz!

Profesyonel bir ekip, organizasyon sorumlusu ve çözüm ortaklarımız ile davetlerinizi özel kılmak için planlamalar yapıyoruz. Planlamalarınızı yapmak için ilk olarak görüşmeler düzenlemeyi tercih ediyoruz. Bu sayede gerekli olan her detay için hazırlıklar yapabiliyoruz.

Kına merasimlerinde karşılama töreni ve ikram sunumları ile başlaya bir gecenin kına ritüelleri ile devam etmesi gerekiyor. Bu yüzden geniş bir alan tercih etmek, bolca eğlence için büyük bir dans pisti oluşturmak en doğrusu olacaktır! Adapazarı Öğretmenevi düğün salonu olarak hizmet veren 200 kişilik restoranımızda ve 750 kişilik yaz bahçemizde istediğiniz davet alanlarınızı tasarlıyoruz. Ferah bir alanda konuklarınızın masalarınızı düzenliyoruz. 8 ila 10 kişilik yuvarlak masalarımızı beyaz masa örtüleri ve renkli runnerlar ile süslüyoruz. Kına köşenizi, organizasyon firmalarımızın desteği ile farklı konseptlerle de stilize ediyor, kına ritüelleri boyunca ihtiyacınız olan malzeme ve kına aksesuarlarını kullanıyoruz. Ayrıca organizasyon firmaları ile yaptığınız anlaşmalar dahilinde çeşitli fotoğraf çekim alanları, süslemeler ve aksesuarlar da kullanabilirsiniz…

Gece boyunca kesintisiz eğlencenin kına gecelerinin vaz geçilmezi olduğunu biliyoruz! Bu yüzden de müzik gruplarımız için kurulan sahnede son teknoloji ses sistemleri tercih ediyoruz. Geniş bir repertuara sahip olan grup tarzınıza uygun müzikler ile davetlerinizi müzik ziyafetine çevirecek!

Konuklarınıza sunulan ikramları da unutmuyoruz. Menülerinizi tercih ettikten sonra mutfağımızda ikramlarınızı hazırlıyor, şık sunumlar ile konuklarınızın beğenisine sunuyoruz…

Üstelik davetleriniz için şehrimize gelmiş misafirlerinize tesisimizde konaklama hizmeti de sağlıyoruz. 15 odamızdan istediklerinizi tercih ederek rezervasyonlarını yaptırabilirsiniz. Kına hazırlıkları için de odalardan birini tercih edebilir gelin odası olarak kullanabilirsiniz.

Siz de kına gecesi organizasyonlarınız ve daha fazlası için Adapazarı Öğretmenevi iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Kudüs Cad. Kentpark Girişi Adapazarı/ Sakarya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Adapazarı Öğretmenevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.