The Olive Tree Hotel

E-posta Gönder

The Olive Tree Hotel Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 - 200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 - 200 TL

The Olive Tree Hotel Kapasite

 • Kapasite

  500-750

The Olive Tree Hotel Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

The Olive Tree Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • The Olive Tree Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  The Olive Tree Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.The Olive Tree Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


 • The Olive Tree Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  The Olive Tree Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği

The Olive Tree Hotel Hakkında

Uzun yıllardır The Olive Tree Hotel Girne adresimizde misafirlerimizi ağırlıyoruz.


Üstelik otelimizde yalnızca konaklama hizmeti değil; organizasyon hizmeti de sunuyoruz.


Beşparmak dağlarının yamacında bulunan otelimiz Çatalköy’dedir. Zeytin ağaçlarıyla çevrili geniş bir alan üzerine kuruluyoruz. Oldukça keyifli olan atmosferimizde misafirlerimizi ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Onlara huzurlu ve keyifli saatler yaşatıyor; otelimizden gülümseyerek ayrılmalarını sağlıyoruz.


Kına organizasyonları da düzenlediğimiz tesisimizde davetiniz için 2 ayrı alanımız bulunuyor. Kapalı salonumuz ve kır bahçemizden dilediğinizi tercih etmenizle süreç başlıyor. Hatta otel olmamızın avantajlarını da bu noktada önünüze serebiliriz. Belki de ufak bir tatil kaçamağı şeklinde olacak bekarlığa veda partisi de düzenleyebiliriz. Son dönemlerde gelin adaylarınca sıklıkla tercih edilen bekarlığa veda organizasyonu için biçilmiş kaftanız! Dostlarınızı davet edin ve gerisini The Olivee Tree Hotel Kıbrıs’a bırakın…


Otelimizde keyifli saatler sizi ve misafirlerinizi bekliyor. Fakat önceden belirtmemizde fayda var ki; yaz organizasyonu planlıyorsunuz rezervasyon yaptırmayı çok bekletmemenizi öneririz. Yaz döneminde yoğun talep gören otelimizde bazen oda bulmakta zorluk yaşanabiliyor. Böylesine anlamlı olan davetinizi riske atmamak için aylar öncesinden iletişim kurmamız çok daha sağlıklı olacaktır. Hem bu sayede kına ve bekarlığa veda partiniz için yapabileceklerimizi de detaylı bir şekilde planlayabiliriz.


Fakat derseniz ki ‘’Ben bekarlığa veda değil de geleneksel bir kına organizasyonu istiyorum.’’; merak etmeyin, otelimizde buna da imkân sağlıyoruz. Kına geceniz için organizasyon firmasıyla koordineli olarak çalışıyor; hayallerinizdeki kına konseptine otelimizde hayat veriyoruz.


Siz de kına ve bekarlığa veda partiniz için doğru adres olduğumuzu düşünüyorsanız; yapmanız gereken oldukça kolay! Ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden The Olive Tree Hotel ekibimizle iletişime geçebilir, tüm sorularınıza hızlı bir şekilde cevap bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Inonu Caddesi 89, Çatalköy/Girne

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  The Olive Tree Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.