• Kapasite
    100 - 625 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

The Olive Tree Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

The Olive Tree Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

The Olive Tree Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

The Olive Tree Hotel Sıkça Sorulan Sorular

The Olive Tree Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

The Olive Tree Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.The Olive Tree Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

The Olive Tree Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

The Olive Tree Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

The Olive Tree Hotel Hakkında

Uzun yıllardır The Olive Tree Hotel Girne adresimizde misafirlerimizi ağırlıyoruz.


Üstelik otelimizde yalnızca konaklama hizmeti değil; organizasyon hizmeti de sunuyoruz.


Beşparmak dağlarının yamacında bulunan otelimiz Çatalköy’dedir. Zeytin ağaçlarıyla çevrili geniş bir alan üzerine kuruluyoruz. Oldukça keyifli olan atmosferimizde misafirlerimizi ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Onlara huzurlu ve keyifli saatler yaşatıyor; otelimizden gülümseyerek ayrılmalarını sağlıyoruz.


Kına organizasyonları da düzenlediğimiz tesisimizde davetiniz için 2 ayrı alanımız bulunuyor. Kapalı salonumuz ve kır bahçemizden dilediğinizi tercih etmenizle süreç başlıyor. Hatta otel olmamızın avantajlarını da bu noktada önünüze serebiliriz. Belki de ufak bir tatil kaçamağı şeklinde olacak bekarlığa veda partisi de düzenleyebiliriz. Son dönemlerde gelin adaylarınca sıklıkla tercih edilen bekarlığa veda organizasyonu için biçilmiş kaftanız! Dostlarınızı davet edin ve gerisini The Olivee Tree Hotel Kıbrıs’a bırakın…


Otelimizde keyifli saatler sizi ve misafirlerinizi bekliyor. Fakat önceden belirtmemizde fayda var ki; yaz organizasyonu planlıyorsunuz rezervasyon yaptırmayı çok bekletmemenizi öneririz. Yaz döneminde yoğun talep gören otelimizde bazen oda bulmakta zorluk yaşanabiliyor. Böylesine anlamlı olan davetinizi riske atmamak için aylar öncesinden iletişim kurmamız çok daha sağlıklı olacaktır. Hem bu sayede kına ve bekarlığa veda partiniz için yapabileceklerimizi de detaylı bir şekilde planlayabiliriz.


Fakat derseniz ki ‘’Ben bekarlığa veda değil de geleneksel bir kına organizasyonu istiyorum.’’; merak etmeyin, otelimizde buna da imkân sağlıyoruz. Kına geceniz için organizasyon firmasıyla koordineli olarak çalışıyor; hayallerinizdeki kına konseptine otelimizde hayat veriyoruz.


Siz de kına ve bekarlığa veda partiniz için doğru adres olduğumuzu düşünüyorsanız; yapmanız gereken oldukça kolay! Ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden The Olive Tree Hotel ekibimizle iletişime geçebilir, tüm sorularınıza hızlı bir şekilde cevap bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Inonu Caddesi 89, Çatalköy/Girne

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.