• Kapasite
    100 - 250 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

The Colony Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

The Colony Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

The Colony Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

The Colony Hotel Sıkça Sorulan Sorular

The Colony Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

The Colony Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.The Colony Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

The Colony Hotel Hakkında


Kaliteli hizmet anlayışımız ve 5 yıldız ile taçlandırılmış faaliyetlerimizi uzun yıllardır aynı düzeyde devam ettiriyoruz. The Colony Hotel Kıbrıs’ın Girne ilinde bulunuyor ve şehrin tam göbeğinde olan merkezi konumu sayesinde çok rahat bir şekilde her yerden rahatlıkla ulaşılabiliyor. Dillere destan hizmet kalitemiz, Spa faaliyetlerimiz ve kumarhanemiz sayesinde Türkiye ve dünyadan birçok konuğu, her yıl artan bir ivme ile ağırlıyoruz. Tüm bu hizmetler dışında bir de özel günleriniz için toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz.


Açık havada bulunan davet alanımız 200 kişilik bir konuk listesini ağırlayabilecek kapasiteye ve genişliğe sahip. Yaklaşık 250 kişi kapasiteli balo salonumuz da dört mevsim hizmet vererek yaz kış demeden çiftlerimizi ağırlayabilmemize sebep oluyor. Butik düğün organizasyonlarından nişan töreni ve nikâh organizasyonlarına kadar her türden etkinliği burada düzenleyebiliyoruz. Kına gecelerini aynı özen ve titizlikle düzenlediğimiz salonumuzda kınaya dair her detayı dilediğiniz şekilde yerine getirebilirsiniz. Geleneklerimizden gelen ve kültürümüze yerleşmiş birçok kına ritüeli var ve bunların sabit ve herkesin uyguladığı adetler haricinde bölgelere ve yörelere göre değişiklik gösterebilen detayları olabiliyor. Eğer bu tarz bir organizasyon düşünüyorsanız hiç fark etmeksizin dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca tüm hazırlıkları kendiniz tamamlayabileceğiniz gibi bizden de gerçekleştirmemizi talep edebilirsiniz. Çözüm ortağımız olan organizasyon şirketleri ile iş birliği içerisinde çalışarak istediğiniz tüm işlemleri yerine getirebiliyoruz.


Eğer yemekli bir organizasyon düşünüyorsanız usta aşçılarımız ve deneyimli mutfak ekibimizin hazırladığı harika yemekleri davetlilerinize servis edebiliriz. Mutfak şeflerimizin önderliğinde hazırladığımız yemekler ile sizi memnun edeceğimizden eminiz. Çünkü her zaman kaliteli ürünler kullanarak yemeklerimizi yapıyoruz. Damak zevkinize ve bütçenize uygun bir düğün menüsüne karar verebilmeniz için size yardımcı oluruz.


Bizimle iletişime geçmek ve fiyat teklifi almak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Yiyecek İçecek Koordinatörü

İletişim

  • Adres:

    Ecevit Caddesi, Girne / Kıbrıs

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.