Port View Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

100-150 TL

Min. Fiyat

Gazimağusa, Kıbrıs

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 100-150 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 100-150 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar Kiralama

Önerilen Firmalar

Port View Hotel
6

Gazimağusa

Port View Hotel

50-100
100-150 TL
Pia Bella Hotel
12

Girne

Pia Bella Hotel

300-400
50-100 TL
Park Palace Hotel
8

Girne

Park Palace Hotel

100-200
50-100 TL

Hakkında

Özel anlarınızı tatlı bir tebessümle hatırlamanıza olanak sağlayacak Port View Hotel’de muhteşem bir kına gecesi organizasyonu yaşamaya ne dersiniz?

Son teknolojileri yakından takip ederek bu özel gün için bizi tercih eden çiftlerimize hayallerini yaşama fırsatı sağlıyoruz. Kına gecenizi 40 kişi kapasiteli toplantı salonumuzda veya 120 kişilik modern restoranımızda gerçekleştiriyoruz. Bu alanlarımızı davetlilerinizin konforunu ve rahatlığını dikkate alarak hazırlıyoruz. Yaratıcı fikirleriyle her konuda yardımınıza koşacak organizasyon ekibimiz, hazırlık aşamasındaki tatlı telaşınızın yükünü, omuzlarınızdan alarak, kendi kına gecenize bir davetliymiş gibi rahat gelmenizi sağlıyor.

Kına gecenizi yemekli şekilde organize etmek isterseniz; Dünya Mutfağının eşsiz yemekleriyle misafirlerimize bir lezzet şöleni yaşatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sunumlarımızı porselen tabakta servis ediyor, görsel anlamda da konuklarınızı büyüleyecek menüler hazırlıyoruz. Kına geceniz için üstün hizmet ilkesini benimseyerek, yemek servisimizi zamanında ve eksiksiz olarak yapmaya özen gösteriyoruz.

Otelimizde konaklamak isteyen misafirlerimizi konforlu yapıda olan odalarımızda ağırlıyoruz. Yorgunluğunu atmak isteyen misafirlerimiz, kapalı ve ısıtmalı yüzme havuzumuzda, suana veya masaj salonumuzdan faydalanabilirler. Özellikle yaz sezonunda otelimizin doluluk oranını göz önünde bulundurmanızı ve rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

İster şirket toplantıları ister şık bir akşam yemeği isterseniz ise sevdiklerinizle mutluluğunu paylaşacağınız düğün, nişan ve etkinlik düzenleyin, otelimizin güler yüzlü ekibi sayesinde beklentilerinizin üzerinde bir ilgi görerek, tam anlamıyla harika bir etkinlik süreci geçireceksiniz.

Muhteşem bir gün yaşamanız için size sunduğumuz olanaklar bunlarla sınırlı değil. Heyecanımızı dinç tutan çalışma aşkımızla, değerli çiftlerimizi ve konuklarını otelimize davet ediyoruz. Eğer daha fazla bilgi almak ve Port View Hotel North Cyprus fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Port View Hotel, Eşref Bitlis Caddesi, Serbest Liman Yolu, Mağusa / KUZEY KIBRIS

Port View Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!