Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kıbrıs

Port View Hotel

  • Kapasite
    50 - 75 Kişi

  • Min. Fiyat
    500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Port View Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Port View Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Port View Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Port View Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Port View Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Port View Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Port View Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Port View Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Port View Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Port View Hotel Hakkında

Özel anlarınızı tatlı bir tebessümle hatırlamanıza olanak sağlayacak Port View Hotel’de muhteşem bir kına gecesi organizasyonu yaşamaya ne dersiniz?

Son teknolojileri yakından takip ederek bu özel gün için bizi tercih eden çiftlerimize hayallerini yaşama fırsatı sağlıyoruz. Kına gecenizi 40 kişi kapasiteli toplantı salonumuzda veya 120 kişilik modern restoranımızda gerçekleştiriyoruz. Bu alanlarımızı davetlilerinizin konforunu ve rahatlığını dikkate alarak hazırlıyoruz. Yaratıcı fikirleriyle her konuda yardımınıza koşacak organizasyon ekibimiz, hazırlık aşamasındaki tatlı telaşınızın yükünü, omuzlarınızdan alarak, kendi kına gecenize bir davetliymiş gibi rahat gelmenizi sağlıyor.

Kına gecenizi yemekli şekilde organize etmek isterseniz; Dünya Mutfağının eşsiz yemekleriyle misafirlerimize bir lezzet şöleni yaşatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sunumlarımızı porselen tabakta servis ediyor, görsel anlamda da konuklarınızı büyüleyecek menüler hazırlıyoruz. Kına geceniz için üstün hizmet ilkesini benimseyerek, yemek servisimizi zamanında ve eksiksiz olarak yapmaya özen gösteriyoruz.

Otelimizde konaklamak isteyen misafirlerimizi konforlu yapıda olan odalarımızda ağırlıyoruz. Yorgunluğunu atmak isteyen misafirlerimiz, kapalı ve ısıtmalı yüzme havuzumuzda, suana veya masaj salonumuzdan faydalanabilirler. Özellikle yaz sezonunda otelimizin doluluk oranını göz önünde bulundurmanızı ve rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

İster şirket toplantıları ister şık bir akşam yemeği isterseniz ise sevdiklerinizle mutluluğunu paylaşacağınız düğün, nişan ve etkinlik düzenleyin, otelimizin güler yüzlü ekibi sayesinde beklentilerinizin üzerinde bir ilgi görerek, tam anlamıyla harika bir etkinlik süreci geçireceksiniz.

Muhteşem bir gün yaşamanız için size sunduğumuz olanaklar bunlarla sınırlı değil. Heyecanımızı dinç tutan çalışma aşkımızla, değerli çiftlerimizi ve konuklarını otelimize davet ediyoruz. Eğer daha fazla bilgi almak ve Port View Hotel North Cyprus fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Port View Hotel, Eşref Bitlis Caddesi, Serbest Liman Yolu, Mağusa / KUZEY KIBRIS

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.