• Kapasite
    100 - 350 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Pia Bella Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Pia Bella Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Pia Bella Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Pia Bella Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Pia Bella Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Pia Bella Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Pia Bella Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Pia Bella Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Pia Bella Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Pia Bella Hotel Hakkında

Kıbrıs’ta eğlenceli bir kına gecesi organize edebileceğiniz mekân mı arıyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz!

Uzun yıllardır yüksek kalite standartlarımız doğrultusunda misafirlerimize hizmet veriyoruz. Otelimizde konaklayan ya da organizasyon düzenleyen tüm konuklarımızın memnuniyetini sağlamak adına güler yüzümüz ile beraber tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

300 ila 400 kişiyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz otelimizin organizasyon alanında şık ve ferah bir ortamda gerçekleştireceğiniz kına gecesi organizasyonlarında eğlence davetiniz boyunca hız kesmiyor. Yüksek tavanı ile misafirlerinizin ferah bir ortamda eğlenebileceği salonumuzun dizaynında sadeliğim simgesi beyaz rengi ağırlık olarak kullandık. Masalarımızda ve sandalyelerimizde beyaz örtü ve giydirmeler kullanıyoruz. Sandalyelerimizde giydirme üstünde siyah fiyonklar bulunuyor. Pek çok sanat eserinin bulunduğu salonumuzda kendinizi oldukça şık bir ortamda bulacaksınız. Kına gecesi konseptleri içinden pek çoğunu salonumuzda gerçekleştirdik. Son zamanlarda en çok tercih edilen konseptlerden biri prenses konsepti. Pembe ve tonları kullanılarak hazırladığımız konseptte kaftan ve kına tahtı da aynı renklerde ve tüllerle süsleniyor. Bir diğer popüler tema ise Osmanlı kültürünü yansıtıyor. Bu konseptte geleneksel Osmanlı motifleri yoğunlukta kullanılarak nostaljik bir hava oluşturuluyor. Kına gecenizde yaşanan eğlenceli anların kayıt altına alınmasını isterseniz profesyonel fotoğrafçı ve kameramanlarla anlaşabiliriz. Bu sayede davetiniz sırasında yaşanan keyifli anları yıllar sonra yüzünüzde bir tebessüm eşliğinde izleyebilirsiniz.

Ayrıca Pia Bella Hotel Kıbrıs olarak şehir dışından ve Türkiye’den gelen konuklarınız için avantajlı konaklama fırsatları da sunuyoruz. Konforunuzu göz önünde bulundurarak dizayn ettiğimiz 144 odadan kendinize en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Sevdikleriniz ile eğlenceli anlarla dolu bir gece geçireceğiniz kına gecesi organizasyonunuzu otelimizde düzenlemek isterseniz sayfanın üst kısmında bulunan Pia Bella Hotel iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    İskenderun Cad. No: 14 Girne/Kıbrıs

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.