Park Palace Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Girne, Kıbrıs

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Port View Hotel
6

Gazimağusa

Port View Hotel

50-100
100-150 TL
Pia Bella Hotel
12

Girne

Pia Bella Hotel

300-400
50-100 TL
Park Palace Hotel
8

Girne

Park Palace Hotel

100-200
50-100 TL

Hakkında

Kıbrıs’ın incisi Girne’de keyifli bir gecede düzenleyeceğiniz kına gecesi organizasyonunuz için uygun bir mekân mı arıyorsunuz?

Cevabınız evet ise sizi Park Palace Hotel Girne’ye davet ediyoruz. Kına gecesi konseptinde pek çok organizasyon düzenlediğimiz otelimizde elde ettiğimiz tecrübe ile davetinizden memnun kalmanız için tüm şartları uygun hale getiriyoruz. Hayallerinizdeki ortamı havuz başımızda yaratarak sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştireceğiniz düğününüz öncesinde misafirlerinizi hız kesmeyen bir eğlenceye davet ediyoruz!

100 ila 200 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz otelimizin havuz başı alanında tüm istekleriniz göz önünde bulundurularak istediğiniz atmosfer oluşturuluyor. Pek çok ağaçla çevrili havuz başında normalde kahverengi ve tonlarında masa ve sandalyeler kullanıyoruz. Bu sayede doğal bir görünüme sahip oluyoruz. Ancak bahsettiğimiz gibi düşüncelerinize göre farklı ışıklandırma renkleri, masa ve sandalyelerimizde farklı renkte örtü ve giydirmeler kullanarak istenen ortamı oluşturuyoruz. Kına geceleri pek çok farklı konseptte düzenlenebilen organizasyonlar. Bu konseptler içinden son zamanlarda Osmanlı ve Roman konseptli kına geceleri düzenledik. Osmanlı konseptinde kına gecenizde nostaljik bir hava hâkim oluyor. Kına tahtı ve cibinliği başta olmak üzere pek çok aksesuarda geleneksel motifler kullanarak bu ortamı oluşturuyoruz. Roman konseptinde ise farklı renkte tüller ile birlikte eğlenceli bir ambiyans oluşturuyoruz. Kına gecenizde yaşanan eğlenceli anların kayıt alınmasını isterseniz fotoğrafçı ve kameraman desteği de sağlıyoruz. Böylece yıllar sonra fotoğraflar üzerinden çocuklarınıza anlatacağınız keyifli anılarınız olmuş olacak.

Ayrıca davetinize şehir dışı veya Türkiye’den katılacak misafirleriniz olacaksa avantajlı konaklama imkânları da sunuyoruz.
Hayatınızın en mutlu günlerinden birinde düzenleyeceğiniz organizasyonunuzu otelimizde gerçekleştirmek için sayfada bulunan Park Palace Hotel Girne iletişim formunu doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Böylece avantajlı fiyat tekliflerimizi ileterek kına gecenizi planlamaya başlayabiliriz.

İletişim

Pınar Hanım

  • Adres: Ömer Sami Coşar Sok. Kyrenia-Girne/Kıbrıs

Park Palace Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!