Park Palace Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Park Palace Hotel - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Park Palace Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Park Palace Hotel Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Park Palace Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Park Palace Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Park Palace Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Park Palace Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Park Palace Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Park Palace Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Park Palace Hotel Hakkında

Kıbrıs’ın incisi Girne’de keyifli bir gecede düzenleyeceğiniz kına gecesi organizasyonunuz için uygun bir mekân mı arıyorsunuz?

Cevabınız evet ise sizi Park Palace Hotel Girne’ye davet ediyoruz. Kına gecesi konseptinde pek çok organizasyon düzenlediğimiz otelimizde elde ettiğimiz tecrübe ile davetinizden memnun kalmanız için tüm şartları uygun hale getiriyoruz. Hayallerinizdeki ortamı havuz başımızda yaratarak sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştireceğiniz düğününüz öncesinde misafirlerinizi hız kesmeyen bir eğlenceye davet ediyoruz!

100 ila 200 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz otelimizin havuz başı alanında tüm istekleriniz göz önünde bulundurularak istediğiniz atmosfer oluşturuluyor. Pek çok ağaçla çevrili havuz başında normalde kahverengi ve tonlarında masa ve sandalyeler kullanıyoruz. Bu sayede doğal bir görünüme sahip oluyoruz. Ancak bahsettiğimiz gibi düşüncelerinize göre farklı ışıklandırma renkleri, masa ve sandalyelerimizde farklı renkte örtü ve giydirmeler kullanarak istenen ortamı oluşturuyoruz. Kına geceleri pek çok farklı konseptte düzenlenebilen organizasyonlar. Bu konseptler içinden son zamanlarda Osmanlı ve Roman konseptli kına geceleri düzenledik. Osmanlı konseptinde kına gecenizde nostaljik bir hava hâkim oluyor. Kına tahtı ve cibinliği başta olmak üzere pek çok aksesuarda geleneksel motifler kullanarak bu ortamı oluşturuyoruz. Roman konseptinde ise farklı renkte tüller ile birlikte eğlenceli bir ambiyans oluşturuyoruz. Kına gecenizde yaşanan eğlenceli anların kayıt alınmasını isterseniz fotoğrafçı ve kameraman desteği de sağlıyoruz. Böylece yıllar sonra fotoğraflar üzerinden çocuklarınıza anlatacağınız keyifli anılarınız olmuş olacak.

Ayrıca davetinize şehir dışı veya Türkiye’den katılacak misafirleriniz olacaksa avantajlı konaklama imkânları da sunuyoruz.
Hayatınızın en mutlu günlerinden birinde düzenleyeceğiniz organizasyonunuzu otelimizde gerçekleştirmek için sayfada bulunan Park Palace Hotel Girne iletişim formunu doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Böylece avantajlı fiyat tekliflerimizi ileterek kına gecenizi planlamaya başlayabiliriz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Ömer Sami Coşar Sok. Kyrenia-Girne/Kıbrıs

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Park Palace Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.