Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Oscar Resort Hotel Hakkında

Oscar Resort olarak 4 yıldızlı ve tam teşekküllü bir tesisiz. Oscar Oteller Grubu’nun bir parçası olan otelimiz çok uzun yılların işletme tecrübesi ve deneyimi altında açıldı ve aynı kalite ve başarı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Turizm ve otelcilik adına tüm dünyadan misafirlerimizi ağırlıyoruz ve yüksek müşteri memnuniyeti ile kalabalık bir ekip olarak durmadan çalışıyoruz.

Oscar Resort Hotel Girne/Kıbrıs‘ta bulunan tüm çiftlere de hitap eden bir hizmete daha imza atıyor ki o da kına gecesi organizasyonlarına ev sahipliği yapmak. Çok uzun yıllardır kültürümüze ait olan bu geleneği modern bir tarz ile birleştirip aslından çok da kopmadan başarılı bir şekilde hayata geçiriyoruz. Çiftimizin, özellikle de gelinlerimizin isteklerini harfiyen yerine getirmek için ekipçe canla başla çalışıyor ve elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Çeşit çeşit kına tahtlarından kına ritüellerine ve hatta kına nedimelerine varana kadar sizin için her şeyi hallediyoruz.

Organizasyonunuzu gerçekleştireceğiniz balo salonumuz 180 ila 200 kişi kapasiteli davetleri rahatlıkla ağırlayabilecek bir alana sahip. Kına gecenizde yanınızda olmasını istediğiniz arkadaş, aile üyesi ve tanıdıklarınızı yani kısaca tüm sevdiklerinizi davet edebilirsiniz. Oturma düzeninde 10’ar kişilik dikdörtgen ve yuvarlak masalar kullanıyoruz. Eğer salon düzenini oluştururken talepleriniz olursa o aşamada da birlikte hareket edebiliriz.

Organizasyonunuzu yemekli olarak yapmak isterseniz usta aşçılarımız ve deneyimli mutfak ekibimiz size ve konuklarınıza hem son derece lezzetli hem de sunum olarak göz doyuran tabaklar hazırlayacaklardır. Bütçenize ve damak zevkinize göre menünüzü birlikte oluşturabiliriz.

Eğer gözünüzde daha rahat canlansın istiyorsanız Oscar Resort Hotel fotoğraflarına göz atmanızı tavsiye ederiz. Bizimle iletişime geçmek ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz sayfadaki formu doldurup “Fiyat teklifi al!” butonuna tıklamanız yeterli.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Hasan Esat Işık Sokak No:16

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.