Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kıbrıs

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel

  • Kapasite
    200 - 875 Kişi

  • Min. Fiyat
    1.500 - 2.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
2.000 - 3.000 TL

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 2.000 - 3.000 TL aralığından başlamaktadır.Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Gelin hamamı, Kına müziği, Kına süslemesi

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel Hakkında

Düğünden önce son bir adım olan kına gecenizi dillere destan bir törenle gerçekleştirmek isterseniz doğru yerdesiniz. İster tüm o ritüelleri ve seremonileri ile birlikte düzenleyeceğiniz geleneksel bir kına gecesi, isterseniz de çok daha modern bir versiyonunu kendinize has bir şekilde planlayabilirsiniz. O gün sizin gününüz ve seçim kesinlikle size ait.

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel olarak Kuzey Kıbrıs’ın Lefkoşa bölgesinde uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Yıldızlı bir donanım ve kalite standardı ile dünya çapında takdir gören bir başarı sağlıyoruz. Karpaz Yarımadası’nın yaklaşık 200.000 dönümlük büyük bir kısmında inşa edilen otelimiz, adından da anlaşılacağı üzere Nuh’un Gemisi efsanesinden esinlenilerek tasarlandı. Burada her biri alanında uzman profesyonellerden oluşan kalabalık bir ekip ile birlikte çalışıyor ve tüm misafirlerimizin istek ve beklentilerini yerine getiriyoruz.

Şimdi gelelim kına gecenize. Bu organizasyonunuzu gerçekleştirebileceğiniz davet alanımız yaz kış fark etmeksizin grup etkinlikleri için müsait. Otelimizin en büyük salonu olan Genesis’de şimdiye dek pek çok değerli aileye mensup çiftin seçkin düğün ve diğer merasimlerini gerçekleştirdik. Sıradaki neden siz olmayasınız? Tam tamına 1.200 metrekare genişliğe sahip bu salon hem eni hem de tavan yüksekliği oldukça ferah bir atmosfere sahip. Üstelik 1.000 kişilik konuk ağırlama kapasitesi ile de bir hayli büyük davetleri kaldırabiliyor. En mutlu günlerinizde, aileniz ve arkadaş çevrenizden tüm sevdiklerinizi özgürce davet edebilirsiniz.

Kına gecesi süslemeleri, aksesuarları, müzikleri ve tüm detaylarını sizin için halledebilmeleri için çözüm ortaklarımız olan organizasyon firmaları ile birlikte çalışabiliriz. Dilerseniz siz de bu organizasyonu üstlenip dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

Hepsi ve daha fazlası için Nuhun Gemisi Deluxe Kıbrıs’ta sizi bekliyor. Hemen yandaki formu doldurarak bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Bafra Turizm Bölgesi, Lefkoşa / KKTC

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.