• Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Min. Fiyat
    750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Mezze Meyhane Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL

Mezze Meyhane Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Mezze Meyhane Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Mezze Meyhane Sıkça Sorulan Sorular

Mezze Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mezze Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.Mezze Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Mezze Meyhane kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Mezze Meyhane kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına süslemesi

Mezze Meyhane Hakkında

2000 yılından bu yana faaliyette olan Mezze Meyhane Gönyeli’de kutlama ve partilerinize ev sahipliği yapıyor!

Bekarlığa veda partileriniz için de hazırlıklara başlayan ekibimiz özel anlarınızda sizin için farklı bir atmosfer de yaratmaya özen gösteriyor. Her anınızı özel kılacak küçük detayların üzerinde duruyor, eşsiz tatlar ile gecenizi ziyafete dönüştürüyor.

Dostlarınız ile eğleneceğiniz davet alanını şık bir şekilde dekore ederek hazırlıklara başlıyoruz. Planlamalarınızı yapabilmek ve isteklerinizi öğrenmek için düzenlediğimiz görüşmeler ile masa süslemelerinizi de yapıyoruz. Zarif detaylar ile masalarınızı dekore ediyoruz. Konsept çalışmalar ya da farklı süsleme tercihleriniz olduğu takdirde de çözüm ortaklarınızdan destek alıyoruz. Kız kıza düzenlenen bir bekarlığa veda için; maskeler, el ve masa kartları ya da fotoğraf çekilmek için çerçeve şeklinde parti eşyalarını da kendiniz temin edebilirsiniz.

Gecenizi ziyafete dönüştürecek olan lezzetlerden de bahsetmek isteriz. Mezze Meyhane Lefkoşa’da menüleri ile fark yaratmak için çalışıyor. Üstelik günlük olarak hazırlanan menülerimize; tazelik, lezzet ve gıda güvenilirliği garantisi de veriyoruz. 25 çeşit meze ile başladığımız menülerimizde yer alan pek çok lezzet zaman içerisinde beğeninizi kazanan özel tariflerimizden oluşuyor. Alanında uzman ekibimizde istisnasız bütün personellerimizin mezelerin tarifini bildiğini de eklemek isteriz…

Gece boyunca menülerde yer alan salata, ara sıcak, soğuk ve sıcak mezeler ile ana yemek sunumlarımızın ardından tatlı bir veda için tatlı ya da mevsim meyveleri ile şık sunumlar da tercih edebilirsiniz. Müzik ve bolca eğlence eşliğinde keyifli bir bekarlığa veda eğlencesi sizi bekliyor! Konuklarınızı işini severek yapan bir ekip ile ağırlamanın avantajlarını yaşayacaksınız.

Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan Mezze Meyhane iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurmak. Formu ileterek fiyat teklifleri almak için “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı da unutmayın!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Cad. No:207/B Gönyeli Kioneli Lefkoşa/ Kıbrıs

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.