Keyf-i Sefa Meyhane Hakkında

Kıbrıs’ta düğün öncesi sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenerek bir akşam geçirmek isteyenlerin son dönemlerdeki tercihleri mekânımız oluyor. Keyfi Sefa Meyhane Kıbrıs olarak yaklaşık on yılı aşkın süredir hizmet veriyoruz. Kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek istediğiniz gibi bir gün geçirebilmeniz için gerekli olan ortamı sizlere sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her şeyin değiştiği günümüzde kına geceler ve bekarlığa veda gecelerinin tarzı değişti. Geleneksel tarzın yerini modern tarzlar aldı. Bizde modern tarzda geceler düzenleyebiliyoruz. Aynı zamanda nikah sonrası yemeği, nişan kutlamaları, doğum günleri başta olmak üzere kurumsal etkinlik ve kutlamalara da ev sahipliği yapıyoruz.


Açık ve kapalı alanımızda her mevsim rahatlıkla sizleri ağırlayabiliyoruz. Gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerine sahibiz. Özellikle açık alanımızda ışıklandırmalarımızla birlikte farklı bir hava kattık. Eşsiz bir ortamda kutlamalarını gerçekleştirebiliyorsunuz.


Kına ve bekarlığa veda organizasyonlarınız için bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren davetli sayınıza göre masa ve sandalyelerimizi hazırlıyoruz. Konsept bir gün geçirmek istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarıyla birlikte dilediğiniz ambiyansı yaratabiliyoruz. Sizin de kendi anlaşmış olduğunuz firma varsa uyum içinde çalışabiliyoruz. Mekanımızın etrafında yer alan ağaçlar kendinizi doğal bir alanda hissetmenize yardımcı oluyor. Masalarımızda kullandığımız saksıda çiçeklerle bu doğal ortamı tamamlamış oluyoruz.


Gecenizin olmazsa olmazı müzik. Fasıl ekibimiz gecenizin eğlenceli geçmesi için kanun, klarnet, darbuka ile kulaklarınızın pası silinirken gönlünüzce eğleneceksiniz.


Et ve balık olmak üzere ana yemekler sunuyoruz. Mekanımızın en büyük özelliği ise et ve balıklarımızı mangalda servis ediyoruz. Böylelikle gece boyunca yemeklerinizi sıcaklığı kaybolmuyor. Usta aşçılarımızla Kıbrıs’a özel lezzetleri özenle hazırlıyor.


Eğer siz de kına ve bekarlığa veda kutlamalarınız için Kıbrıs’ta meyhane arıyorsanız yan tarafta bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Karaoğlanoğlu 9932 Kyrenia, Kyrenia, Cyprus

  • Haritadaki Konumu

    Keyf-i Sefa Meyhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.