Karafaki Bahçe

E-posta Gönder

Karafaki Bahçe Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  100-200

 • Aksesuar Kiralama

Karafaki Bahçe Sıkça Sorulan Sorular

 • Karafaki Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Karafaki Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Karafaki Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Karafaki Bahçe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Karafaki Bahçe kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Hint kınası, Kına ekibi, Kına süslemesi, Kına takımı

Karafaki Bahçe Hakkında

Kıbrıs’ta düğün, kına gecesi, söz ve nişan organizasyonları düzenleyebileceğiniz uygun bir mekân mı arıyorsunuz?

Lefkoşa’da yer alan Karafaki Bahçe’de en güzel günlerinizde sizi ve misafirlerinizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Güler yüzlü ve sıcakkanlı ekibimiz gece boyunca tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için yardımcınız oluyor. 2017 yılı ilkbaharında başladığımız serüvenimiz kısa sürede beğeninizi kazandı. Bu sayede Karafaki Bahçe Lefkoşa’nın hatırı sayılır mekânlarından biri haline geldi. Mekânımıza gelen tüm misafirlerimizin ortak yanı Karafaki Bahçe’den ayrılırken mutlu olmalarıydı.

Bugüne kadar mekânımızda pek çok organizasyon düzenledik. Büyük çaplı organizasyonlar düzenleme konusunda kendimize güveniyoruz. Bu sebeple sevdikleriniz ile keyifli bir ortamda geçireceğiniz kına gecenizde de eğleneceğinize inanıyoruz. Eğlenmenize olanak sağlamak açısından kına gecesi geleneklerinin pek çoğunu aynı anda mekânımızda bir araya getirebiliyoruz. Gece boyunca sadece dostlarınız ile geçireceğiniz zamanın tadını çıkarmanız için de organizasyona dair tüm detayları sorunsuz bir şekilde hallediyoruz. Kına geceniz öncesinde Karafaki Bahçe’ye gelerek mekânımızı görebilir ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Organizasyon sorumlumuz tüm planlama sürecinde yanınızda oluyor ve isteklerinizin hayata geçirilmesi için gerekli olan adımlar atıyor. Nezih ve şık bir ortamda misafirlerinizi karşılayacak ambiyansı belirlemek de sizin elinizde. Kına geceleri pek çok farklı konseptte düzenlenebiliyor. Siz de bu konseptlerden herhangi birini tercih edebilir ya da kendinize özel bir tema oluşturabilirsiniz. Bu düşüncelerinize göre mekânımıza girdiğiniz andan itibaren bambaşka bir atmosfer değerli konuklarınızı karşılıyor.

Düğününüz öncesinde doyasıya eğleneceğiniz kına gecenizi mekânımızda hayata geçirmek isterseniz yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın üst kısmında bulunan Karafaki Bahçe iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Böylece avantajlı fiyat tekliflerimizi size iletebiliriz ve unutulmaz gecenizi planlamaya başlayabiliriz!

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Dr. Fazıl Küçük Bulvarı SOS Çocuk Köyü Yanı Gazeteciler Birliği Komplexi Yanı Lefkoşa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Karafaki Bahçe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.