İnönü Meyhanesi

E-posta Gönder

İnönü Meyhanesi Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  200 - 350 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  350 - 500 TL

İnönü Meyhanesi Kapasite

 • Kapasite

  100-200

İnönü Meyhanesi Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

İnönü Meyhanesi Sıkça Sorulan Sorular

 • İnönü Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  İnönü Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.İnönü Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


 • İnönü Meyhanesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  İnönü Meyhanesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına süslemesi

İnönü Meyhanesi Hakkında

Yıllardır Mağusa’da hizmet veren İnönü Meyhanesi sunduğu hizmetler ile Kıbrıs’ta adını sıklıkla duyuruyor.

Altın Kadeh meyhaneleri arasında yer alan meyhanemizde özel davetlerinizi de düzenliyoruz! Kimi zaman çiftlerimizin; bekarlığa veda, nikah sonrası yemek gibi davetlerine ev sahipliği yapıyoruz. Kimi zaman da eğlenceli bir gecede dost meclisini topluyor, doğum günü, kutlama ve iş yemeklerinizi düzenliyoruz. Her davetinizde de özel bir atmosfer yaratmak ve gecenizi farklı kılmak için organizasyon sorumlumuz ile planlama yapıyoruz.

Bahçede uzun bir masada konuklarınız ile eğlenebileceğiniz bir ziyafet alanı ya da az sayıda konuğunuz için küçük bir masa düzenleyebiliriz. Beyaz üzerine desenli örtüler, servis takımları ve kadehler ile zarif bir davet alanı oluşturuyoruz. Salaş ve sade bir mekan tasarımı ile konuklarımıza kendilerini evde hissetmeleri için daima özenli hizmet sunuyoruz. Sade bir şıklık tercih ediyor, birkaç detay ve süsleme ile renklendirmeyi size bırakıyoruz. Özel bir gece için İnönü Meyhanesi Kıbrıs’ta farklı alternatifler de sunmak adına çözüm ortaklarından destek alıyoruz.

Günlük mezelerin taze ve şık sunumu, ara sıcakların ana yemeklere uyumu ve yiyeceklerinizin sıcak bir şekilde servis edilmesi oldukça önemli! Bu yüzden düzenlediğiniz bir bekarlığa veda eğlencesinde masa mangalları ile sunumlar da yapabiliyoruz. Şık sunumlar hazırlamayı da öncelik olarak alan ekibimiz sayesinde her lezzeti hem görsel olarak hem de damak tadınıza uygun tatlar olarak hazırlıyoruz. Gecenin sonunda tatlı ikramı ya da meyve ikramı ile tatlı bir kapanış yapıyoruz.

Elbette gece boyunca devam eden kesintisiz eğlence de beraberinde yavaşlıyor ve sonlanıyor. Müzik zevkinize de uygun bir gece sizi bekliyor…

Siz de sayfanın üst kısmında yer alan İnönü Meyhanesi Mağusa iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklarsanız fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Cad. No:14 İnönü 14 Magosa/ Kıbrıs

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  İnönü Meyhanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.