Hotel Sofia

E-posta Gönder

Hotel Sofia Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Hotel Sofia Kapasite

 • Kapasite

  50'den az

Hotel Sofia Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Hotel Sofia Sıkça Sorulan Sorular

 • Hotel Sofia kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Hotel Sofia kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Hotel Sofia kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Hotel Sofia kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Hotel Sofia kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Hotel Sofia Hakkında

Bekarlığa vedanızı tatille birleştiriyor, arkadaşlarınızla beraber keyifli günler vaat ediyoruz. Yıllardır Sofia Hotel Girne adresinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizi tercih etmek isteyen misafirlerimize hem konaklama hizmeti veriyor hem de havuz başında bulunan davet alanımızda parti yapma imkânı sunuyoruz.

25 kişiye kadar düzenleyebildiğimiz bekarlığa veda partiniz için havuz başında konumlandırdığımız masalarımızı süslüyor, keyifli saatler geçirmenizi sağlıyoruz. İlk olarak deneyimli ekibimiz kapıda sizi karşılıyor ve odalarınıza ulaştırıyor. Dinlendikten ve Kıbrıs’ın güzelliklerle dolu sokaklarını gezdikten sonra hazırlıklara başlayabilirsiniz. Otelimize gelmeden önce davet menüsü, mekân hazırlıkları, süsleme ve konaklama hizmeti hakkında zaten bir toplantı yapacağız. Böylelikle yoğun geçen süreçte ekibimiz tüm isteklerinizi sizin için gerçekleştirecek. Size de arkadaşlarınızla eğlenmek kalacak!

Davet alanımızı düzenleyebilir, istediğiniz aksesuarları konumlandırabiliriz. Eğer farklı konseptlerde hizmet almak ve “Bride to be” yazılı bir masa isterseniz de profesyonel bir firmayla anlaşabilirsiniz. Parti hazırlıklarınızı tamamlamak için farklı süslemeler ve renkler kullanmak istiyorsanız sizin için biz de sağlayabiliriz. Birçok iş ortağımız bulunuyor.

Davet menüleri de hazırlıyor, damak tadınıza uygun lezzetleri bir araya getiriyoruz. Farklı pişirme teknikleri ve şık sunum tabaklarıyla da unutulmaz bir bekarlığa veda partinizi düzenlemenizi sağlıyoruz. Üstelik kişiye özel tabaklar hazırlayabiliyor, özel beslenme alışkanlığına sahip arkadaşlarınızı da unutmuyoruz. Vegan, vejetaryen tabaklarımızı da inceleyebilirsiniz.

Fotoğraf ve video, müzik ve dans ekibiyle de anlaşabilir, eğlencenin hız kesmeden devam etmesini sağlarken bu değerli anları ölümsüzleştirebilirsiniz de! Hiçbir kısıtlamanın bulunmadığı otelimizi seçmeye karar verdiyseniz; müsaitliğimizi öğrenebilir ve gününüzü kaydettirebilirsiniz.

Bolca müzik, eğlence, keyifli zamanlar vaat eden Sofia Butik Otel Kıbrıs’a gecenizi emanet edin! Sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamadan sayfamızdan ayrılmayın, fırsatlarımızı da kaçırmayın deriz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Atilla Sk 7 Kyrenia, Kyrenia, Cyprus

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Hotel Sofia Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.