• Kapasite
    50 - 50 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Hotel Sofia Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Hotel Sofia Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 50
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Hotel Sofia Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Hotel Sofia Sıkça Sorulan Sorular

Hotel Sofia kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hotel Sofia kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hotel Sofia kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Hotel Sofia kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hotel Sofia kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Hotel Sofia Hakkında

Bekarlığa vedanızı tatille birleştiriyor, arkadaşlarınızla beraber keyifli günler vaat ediyoruz. Yıllardır Sofia Hotel Girne adresinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizi tercih etmek isteyen misafirlerimize hem konaklama hizmeti veriyor hem de havuz başında bulunan davet alanımızda parti yapma imkânı sunuyoruz.

25 kişiye kadar düzenleyebildiğimiz bekarlığa veda partiniz için havuz başında konumlandırdığımız masalarımızı süslüyor, keyifli saatler geçirmenizi sağlıyoruz. İlk olarak deneyimli ekibimiz kapıda sizi karşılıyor ve odalarınıza ulaştırıyor. Dinlendikten ve Kıbrıs’ın güzelliklerle dolu sokaklarını gezdikten sonra hazırlıklara başlayabilirsiniz. Otelimize gelmeden önce davet menüsü, mekân hazırlıkları, süsleme ve konaklama hizmeti hakkında zaten bir toplantı yapacağız. Böylelikle yoğun geçen süreçte ekibimiz tüm isteklerinizi sizin için gerçekleştirecek. Size de arkadaşlarınızla eğlenmek kalacak!

Davet alanımızı düzenleyebilir, istediğiniz aksesuarları konumlandırabiliriz. Eğer farklı konseptlerde hizmet almak ve “Bride to be” yazılı bir masa isterseniz de profesyonel bir firmayla anlaşabilirsiniz. Parti hazırlıklarınızı tamamlamak için farklı süslemeler ve renkler kullanmak istiyorsanız sizin için biz de sağlayabiliriz. Birçok iş ortağımız bulunuyor.

Davet menüleri de hazırlıyor, damak tadınıza uygun lezzetleri bir araya getiriyoruz. Farklı pişirme teknikleri ve şık sunum tabaklarıyla da unutulmaz bir bekarlığa veda partinizi düzenlemenizi sağlıyoruz. Üstelik kişiye özel tabaklar hazırlayabiliyor, özel beslenme alışkanlığına sahip arkadaşlarınızı da unutmuyoruz. Vegan, vejetaryen tabaklarımızı da inceleyebilirsiniz.

Fotoğraf ve video, müzik ve dans ekibiyle de anlaşabilir, eğlencenin hız kesmeden devam etmesini sağlarken bu değerli anları ölümsüzleştirebilirsiniz de! Hiçbir kısıtlamanın bulunmadığı otelimizi seçmeye karar verdiyseniz; müsaitliğimizi öğrenebilir ve gününüzü kaydettirebilirsiniz.

Bolca müzik, eğlence, keyifli zamanlar vaat eden Sofia Butik Otel Kıbrıs’a gecenizi emanet edin! Sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamadan sayfamızdan ayrılmayın, fırsatlarımızı da kaçırmayın deriz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Atilla Sk 7 Kyrenia, Kyrenia, Cyprus

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.