Hidden Garden

E-posta Gönder

Hidden Garden Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Hidden Garden Kapasite

 • Kapasite

  500-750

Hidden Garden Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Hidden Garden Sıkça Sorulan Sorular

 • Hidden Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Hidden Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Hidden Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Hidden Garden kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Hidden Garden kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Hidden Garden Hakkında

Kına gecesi organizasyonları için faaliyetlerimizi devam ediyor, Lefkoşa mevkiinde sizlerle buluşuyoruz. İsteklerinizi yerine getirmek amacıyla var gücümüzle çalışıyor, Hidden Garden markamızın kalitesini ortaya koyuyoruz.

Sevdiklerinizle beraber hayal ettiğiniz organizasyonlara ulaşmanız için detaylarla gecenizi süslüyoruz. Kına gecesi organizasyonları için tüm aksesuar ve malzemelerin tanımını sağlıyoruz. Kına gecesi organizasyonlarınız için profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız ile beraber gecenizi unutulmaz kılmak istiyoruz.

Yıllardır faaliyetimize devam ediyoruz. Hayallerinizi gerçek kılmak için bu özel günde gelin adayları ile arkadaşlarının isteklerini gerçekleştiriyoruz. Gelin adayları için kına gecelerinin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Kıbrıs kına gecesi mekanlarından bizi ayıran özelliğimiz düşüncelerinize önem vermemiz. Hayallerinizi gerçekleştirebilmek adına toplantı yapıyor, böylelikle organizasyon akışınızda isteklerinize yer veriyoruz.

Mekân olarak geniş bir ortama sahibiz. Pistimizde oldukça geniş. Kına gecesi organizasyonlarının en eğlenceli anları mekanımızda gerçekleşiyor. Bütün misafirlerinizi piste çağırıyoruz. Müzisyen isteğinize göre müzik listesini oluşturabilir, geniş repertuarından size uygun olan şarkıları seçebilirsiniz.

Kına gecenize ait özel anıları fotoğraf karelerine dönüştürüyoruz. Fotoğraf ve video ekibimizle beraber teslim ediyoruz. Böylece yıllar sonra bile kına gecenize ait anıları yad edebileceksiniz.

Dışarıdan organizasyon firması getirmek isterseniz de mekanımızda düzenlemeler yapabilirsiniz. Dışarıdan yardım alarak istediğiniz konsepti mekanımıza uyarlayabiliyorsunuz. Açık bir alana sahip olduğumuz için yemyeşil manzara sunuyor, masa ve sandalyelerinizi çimlerin üstüne konumlandırıyoruz.

Kına gecesi organizasyonlarınızın Kıbrıs’ta unutulmaz olması istiyor, Hidden Garden imzasıyla davetlilerinizi büyülemek en büyük arzumuz.
Siz de gecenizi bizim mekanımızda gerçekleştirmek istiyorsanız ücretsiz fiyat teklifi alarak kaliteli hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

‘Ücretsiz fiyat teklifi al’ butonunda sizleri bekliyor, organizasyonlarınızı kusursuz hale getirmeyi vaat ediyoruz.

Hayalleriniz bir tık uzağınızda, Hidden Garden Kıbrıs ise bu özel gün için yanınızda!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Aksoy Karşısı Lefkosa, Nicosia, Cyprus

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Hidden Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.