Club Alda Hotel

E-posta Gönder

Club Alda Hotel Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  50'den az

Club Alda Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • Club Alda Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Club Alda Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Club Alda Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Club Alda Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Club Alda Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Club Alda Hotel Hakkında

Havuz başında, yemyeşil bir manzara karşı bir kına gecesine ne dersiniz?

Kına gecenizde hangi ayrıntılara dikkat ediyorsanız mekânımızda hepsine sahibiz. Mekânımızın konumu başta olmak üzere kaliteli hizmeti güler yüzlü ekibimizle beraber ulaştırıyoruz. Gönül rahatlığı ile Club Alda’ya gecenizi emanet edebilirsiniz. Bir kına gecesi organizasyonundan beklentiniz ne ise tüm isteklerinizi gerçekleştirebilmek adına profesyonel ve büyük bir ekiple beraber çalışıyoruz.

Neden Hotel Club Alda?

Otelimiz Kıbrıs’ın Lapta mevkiinde güzelliğini doğadan alıyor. Birçok avantajımız bulunuyor. İlk olarak davetlilerinizi rahat ettirmenin en büyük amacımız olduğunu belirtelim. Hem organizasyon öncesinde hem de sonrası konaklama, hizmet ve daha birçok alanda akıllarında kalacağız.

Butik bir organizasyon düzenlemek istiyorsanız; hemen söyleyelim ki 30 kişiye kadar hizmet verebiliyoruz. Bu demek ki tam olarak size göreyiz! Kına gecesi organizasyonlarınız için havuzun etrafında konuk masalarınızı görebileceksiniz. İster yuvarlak isterseniz ise uzun davet masalarıyla arkadaşlarınızla keyifli bir gece geçirebileceksiniz.

Masa, sandalye ve mekân süslenmesini sağlıyoruz. Dilerseniz çözüm ortaklarımız aracılığıyla da farklı aksesuar seçeneklerini temin edebiliriz. Organizasyonunuz için gerekli olan tüm hizmetleri bizde bulabileceksiniz. Tabii ki arzu ederseniz organizasyon firmasıyla da anlaşabilirsiniz. Kına gecemde kına tahtımda olsun derseniz mekânımızın en güzel yerine yerleştirebilir, nedimeleriniz için özel minderlerle etrafını çevreleyebiliriz. Tamamen sizin tercihinize kalmış! Tüm süslemelerde sizin düşüncelerinizden yola çıkarak düzenleme yapıyoruz.

Müzik ve ses ekipmanlarını Club Alda Hotel Girne ekibi sağlıyor. Tabii ki profesyonel müzisyenlerimiz en güzel müziklere repertuarlarında yer verecekler. Organizasyonun başından itibaren her detay istediğiniz gibi olacak.

Nasıl bir kına gecesi hayal ettiğinizi bize anlatmak için sayfa üzerinde bulunan iletişim bilgileri aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifi alarak otelimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Sehit Ali Avci Sokak. Maresal Fevzi Cakmak Cad. Oteller Bolgesi Lapta/Girne

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Club Alda Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.