• Kapasite
    100 - 625 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Bağ Garden Park Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Bağ Garden Park Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Bağ Garden Park Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Bağ Garden Park Sıkça Sorulan Sorular

Bağ Garden Park kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Bağ Garden Park kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Bağ Garden Park kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Bağ Garden Park kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Bağ Garden Park kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Bağ Garden Park Hakkında

30 yılımızı geride bıraktığımız hizmet hayatımızda çok fazla başarıya imza attık. Şu an uzun yılların ve hizmet geçmişinin bilgi birikimine sahip büyük bir kurumuz. Başlangıç noktamız olan Bağ Restaurant KKTC çapında bilinen ve oldukça beğenilen bir marka haline geldi. Bundan sonraki adımımız ise tesisimizi büyüterek farklı sektörlerde de aynı başarıyı yakalamaya çalışmak oldu. Nitekim işini severek yapan uzman ekibimiz ile profesyonel bir çizgide çalışarak bu başarıyı kısa sürede yakaladık. Artık lezzetli yemeklerimiz ve kaliteli servis hizmetlerimiz haricinde muhteşem düğün ve davet organizasyonları ile de anılıyoruz.

Beş farklı mekân ve iki büyük davet alanımız ile düğün başta olmak üzere, kına gecesi, nişan törenleri, özel gün ve geceler için toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz. Dilerseniz önce sahip olduğumuz alanlardan bahsedelim, siz de düzenlemek istediğiniz organizasyona göre bu doğrultuda seçiminizi yapın.

Bag Garden Park adını verdiğimiz açık hava çim alanımızda harikulade bir kır daveti verebilirsiniz. Kapasitesi ile de sizi tatmin edecektir, zira oturmalı düzende 550 davetliyi rahatlıkla ağırlayabiliyor ve her birine hızlı bir şekilde servis yapıp ilgilenebiliyoruz. Üstelik kokteyl tarzında bir organizasyon için bistro düzeninde 1.200 kişiyi de ağırlayabiliyoruz. Gündüz masmavi bir gökyüzü ve gece yıldızlar altında muhteşem bir doğal atmosfere sahip kır bahçemizde panoramik bir manzara var. Burayı dilediğiniz düzenleyip süsleyerek sizin için hazır hale getiririz.


Bir de dört mevsim hizmetiniz de olan ve yenileyerek özenle tasarladığımız Grand Ballroom’umuz var. Balo salonumuzda oturmalı düzende 500 kişiyi, kokteyl düzeninde ise 1000 kişiyi rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Üstelik daha küçük davetli sayısına sahip bir organizasyon için ikiye de bölünebiliyor.

Kına gecesi ve nişan töreni gibi davetleriniz için yandaki formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Lefkoşa-Mağusa Anayolu üzeri, Balıkesır, Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.