Arkın Palm Beach Hotel

E-posta Gönder

Arkın Palm Beach Hotel Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 - 200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  200 - 350 TL

Arkın Palm Beach Hotel Kapasite

 • Kapasite

  500-750

Arkın Palm Beach Hotel Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Arkın Palm Beach Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • Arkın Palm Beach Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Arkın Palm Beach Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Arkın Palm Beach Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


 • Arkın Palm Beach Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Arkın Palm Beach Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Dilek feneri, Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni

Arkın Palm Beach Hotel Hakkında

Kıbrıs’ta kına ya da bekârlığa veda partisi düzenleyecek mekân mı arıyorsunuz? Öyleyse, çok doğru bir yerdesiniz. Otelimizde tüm isteklerinizi karşılayıp unutulmaz bir organizasyon düzenlemek için bekliyoruz. Bu hizmeti vermek için profesyonel, tecrübeli, pozitif enerjili ve güler yüzlü büyük bir ekibimiz var.

Size, Arkın Palm Beach Hotel hakkında bilgi vermek ve özel günleriniz için sahip olduğumuz olanaklardan bahsetmek istiyoruz;

Yıllardan beri pek çok misafirimizi beş yıldızlı ve beklentilerinin üzerinde hizmet sunarak ağırlıyoruz. Odalarımız şık ve modern bir şekilde tasarlanmış olup tüm ihtiyaç ve isteklerinizi karşılayacak donanıma sahiptir. Bu zamana kadar pek çok davet düzenledik ve kimseyi memnun etmeden otelimizden uğurlamadık. Üstelik grup yemeklerinden düğün organizasyonlarına kadar istediğiniz organizasyonu otelimizde gerçekleştiriyoruz. Sevdiklerinizle düzenleyeceğiniz kına ya da bekârlığa veda organizasyonları için size özel yemekler hazırlıyoruz. Mutfak ekibimiz hijyenik koşullar altında bu özel menüyü oluşturmak için özenli ve titiz bir çalışma yapıyor. Hazırlanan özel menüyü iştah açıcı sunumlarla masanıza servis ediyoruz. Davetinize katılacak kişi sayısına göre oluşturduğumuz oturma düzenini zevkinize uygun kına konsepti ile dekore ediyoruz. Konseptin renkleriyle bütünlük sağlayacak aksesuarları size veriyoruz. Aynı işlemi bekârlığa veda partiniz için de özenerek yapıyoruz. Misafirlerinizle eğlenceli vakit geçirmeniz için müzik hizmeti de sağlıyoruz. Davetiniz öncesinde ya da sonrasında otelimizde kalmak ve vakit geçirmek isterseniz memnuniyetle ağırlayıp isteklerinizi yerine getiriyoruz. Ayrıca otoparkımız mevcut olduğu için özel aracınız ile rahatlıkla otelimize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kına ya da bekârlığa veda etkinliğinizi otelimizde düzenlemek için bizimle nasıl iletişime geçebilirsiniz?

Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Arkın Palm Beach Hotel Magosa iletişimini sağlayabilirsiniz. Unutulmaz organizasyonlar yaşamak için hemen bizimle irtibata geçin.

Ekiple Tanışın

 • Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim

 • Adres:

  Nadir Yolu, Deve Limanı Kıbrıs/ Mağusa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Arkın Palm Beach Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.