Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kıbrıs

Arkın Palm Beach Hotel

  • Kapasite
    100 - 625 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Arkın Palm Beach Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Arkın Palm Beach Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Arkın Palm Beach Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Arkın Palm Beach Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Arkın Palm Beach Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Arkın Palm Beach Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Arkın Palm Beach Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Arkın Palm Beach Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Arkın Palm Beach Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Dilek feneri

Arkın Palm Beach Hotel Hakkında

Kıbrıs’ta kına ya da bekârlığa veda partisi düzenleyecek mekân mı arıyorsunuz? Öyleyse, çok doğru bir yerdesiniz. Otelimizde tüm isteklerinizi karşılayıp unutulmaz bir organizasyon düzenlemek için bekliyoruz. Bu hizmeti vermek için profesyonel, tecrübeli, pozitif enerjili ve güler yüzlü büyük bir ekibimiz var.

Size, Arkın Palm Beach Hotel hakkında bilgi vermek ve özel günleriniz için sahip olduğumuz olanaklardan bahsetmek istiyoruz;

Yıllardan beri pek çok misafirimizi beş yıldızlı ve beklentilerinin üzerinde hizmet sunarak ağırlıyoruz. Odalarımız şık ve modern bir şekilde tasarlanmış olup tüm ihtiyaç ve isteklerinizi karşılayacak donanıma sahiptir. Bu zamana kadar pek çok davet düzenledik ve kimseyi memnun etmeden otelimizden uğurlamadık. Üstelik grup yemeklerinden düğün organizasyonlarına kadar istediğiniz organizasyonu otelimizde gerçekleştiriyoruz. Sevdiklerinizle düzenleyeceğiniz kına ya da bekârlığa veda organizasyonları için size özel yemekler hazırlıyoruz. Mutfak ekibimiz hijyenik koşullar altında bu özel menüyü oluşturmak için özenli ve titiz bir çalışma yapıyor. Hazırlanan özel menüyü iştah açıcı sunumlarla masanıza servis ediyoruz. Davetinize katılacak kişi sayısına göre oluşturduğumuz oturma düzenini zevkinize uygun kına konsepti ile dekore ediyoruz. Konseptin renkleriyle bütünlük sağlayacak aksesuarları size veriyoruz. Aynı işlemi bekârlığa veda partiniz için de özenerek yapıyoruz. Misafirlerinizle eğlenceli vakit geçirmeniz için müzik hizmeti de sağlıyoruz. Davetiniz öncesinde ya da sonrasında otelimizde kalmak ve vakit geçirmek isterseniz memnuniyetle ağırlayıp isteklerinizi yerine getiriyoruz. Ayrıca otoparkımız mevcut olduğu için özel aracınız ile rahatlıkla otelimize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kına ya da bekârlığa veda etkinliğinizi otelimizde düzenlemek için bizimle nasıl iletişime geçebilirsiniz?

Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Arkın Palm Beach Hotel Magosa iletişimini sağlayabilirsiniz. Unutulmaz organizasyonlar yaşamak için hemen bizimle irtibata geçin.

Ekiple Tanışın

  • Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim

  • Adres:

    Nadir Yolu, Deve Limanı Kıbrıs/ Mağusa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.