Acapulco Resort

E-posta Gönder

Acapulco Resort Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  200 - 350 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  350 - 500 TL

Acapulco Resort Kapasite

 • Kapasite

  1.000-2.000

Acapulco Resort Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Acapulco Resort Sıkça Sorulan Sorular

 • Acapulco Resort kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Acapulco Resort kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Acapulco Resort kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


 • Acapulco Resort kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Acapulco Resort kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Gelin hamamı, Kına müziği, Kına süslemesi

Acapulco Resort Hakkında

Acapulco olarak turizm ve eğlence sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. 5 yıldızlı bir statüde kaliteli bir hizmet anlayışı içerisinde otelimizi yönetiyoruz. Otelimizin belirli görevlerinde yer alan ve alanlarında uzmanlaşmış dev bir kadromuz var. Eğitimli ve deneyimli personellerimiz ile birlikte misafirlerimizi memnun etmek ve istekleri le ihtiyaçlarını karşılamak için çok çalışıyoruz. Çok farklı alanlarda sağladığımız hizmetler bulunuyor ve bir otelden bekleyebileceğiniz her şeyi ve hatta daha fazlasını bizde bulabilirsiniz. O hizmetlerden bir tanesi de toplu organizasyonlara yaptığımız ev sahipliği ve düğünler başta olmak üzere çok sayıda ve türde etkinliği bünyemizde düzenliyoruz.

Düğün, nişan, seminer ve toplantı gibi organizasyonlar haricinde bir de kına gecesi ve bekârlığa veda partilerini de başarı ile yapıyoruz. Acapulco Resort Hotel Kıbrıs’ın tamamından ve hatta Türkiye ile dünyanın çok farklı bölgelerinden çiftlerin tercihi oluyor. Kusursuz bir organizasyonu tam da hayal ettiğiniz gibi hayata geçiriyoruz ve dilediğiniz kadar sizi otelimizde ağırlayabiliyoruz. Gerek olduğu takdirde çiftimiz de davetlileri de rezervasyon yaptırarak otelimizde konaklayabiliyorlar.

Kına gecenizi açık hava havuz başında veya şık salonlarımızdan birinde gerçekleştirebilirsiniz. Yaz ve ilkbahar aylarında düzenleyeceğiniz organizasyon için yaklaşık 400 ile 500 arasında bir kapasite ile konuklarınızı ağırlayabiliyoruz. Eğer kapalı bir alanda kına organizasyonu düşünüyorsanız çeşitli özellikler ve kapasitelerde seçeneklerimizden bahsetmek isteriz. En büyük kapasiteye sahip salonumuzun adı Premier ve burada oturmalı düzende 1650 kişiyi rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Kokteyl düzeninde ise 3300 kişiye çıkabiliyoruz. Havuz başı davet alanımızla eşit sayılabilecek bir kapasiteye sahip ikinci salonumuz ise Academia ve burada 450 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Daha butik organizasyonlar için ise iki adet 120 kişilik salonumuz da bulunuyor.

Bekarlığa veda partileriniz için de çeşitli barlarımızdan faydalanabilirsiniz. Ayrıca gelin hamamı yapabileceğiniz çok şık ve büyük Türk hamamlarımız da bulunuyor. Acapulco Resort KKTC kına gecesi fiyatları ve detaylar için yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Çatalköy Kyrenia Mersin / Kuzey Kıbrıs

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Acapulco Resort Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.