Zerdeli

0216 706 0653

E-posta Gönder

Üyelere Özel

Hafta İçi, Kokteyl, Kişi Başı

₺250 Fiyat Al

Kampanyalar (1)

Üyelere
Özel Fiyat
Hafta İçi, Kokteyl, Kişi Başı
₺250 Fiyat Al
Son gün 01/07/2022

Zerdeli Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  200-400 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  200-400 TL

 • Kapasite

  200-300

 • Aksesuar Kiralama

Zerdeli Sıkça Sorulan Sorular

 • Zerdeli kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Zerdeli kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200-400 TL aralığından başlamaktadır.Zerdeli kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 200-400 TL aralığından başlamaktadır.


 • Zerdeli kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Zerdeli kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Zerdeli Hakkında

İstanbul kına mekanları arasında yer alan Zerdeli Kadıköy, Caddebostan’da kapılarını açıyor. Tarihi bir mekanda kına veya bekarlığa veda partinizi düzenlemek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kapalı ve açık alanlarıyla misafirlerini bekleyen mekanımız açık havada kına gecesi gerçekleştirmek isteyen gelinlerin de tercihi oluyor. Mekanımızda organizasyonunuz için yemek servisi de yapıyor, davet alanlarımızı kına konseptine uygun olarak süsleyebiliyoruz.

Davet Alanları

Zerdeli olarak açık ve kapalı 2 davet alanımızla kına gecelerine ev sahipliği yapıyoruz. Davet alanlarımızda kına ve bekarlığa veda kutlamaları için 200 ila 300 kişilik kapasitemiz bulunuyor. Kına gecenizde yemek veya kokteyl menüsü ikram etmeyi planlıyorsanız yemek düzen kurabiliyoruz. Açık davet alanı olarak kullandığımız havuz başı bahçemiz tuğla duvarlarla çevrili olduğundan size özel bir alan sağlıyor.

Dekorasyon

İstanbul Anadolu Yakası açık alan kına mekanları içinde hizmet veren bahçemizde rustik unsurları ön plana çıkarıyoruz. Dilerseniz kına tahtınızı bahçemizde yer alan gazebomuza kurabiliriz. Kına gecelerinin kırmızı ve gösterişli temasıyla uyum sağlayan altın renkli tiffany sandalyelerimizle de oturma düzenini hazırlıyoruz. Havuzumuz da ortama taze ve bohem bir görünüm katarak bahçemizi süslüyor.

Parke zemin kapalı alanımızsa kolonsuz yapısıyla geniş kullanım alanı sunuyor. Beyaz ve altın renginin öne çıktığı kapalı alanımızın etrafını camlarla çevreleyerek ferah bir görünüm elde ettik. Tavanda kullandığımız kumaş süslemelerine çiçek dekorları ve gold renkli avizemiz eşlik ediyor. Yemekli kına ve bekarlığa veda partileri için altın renkli tiffany sandalyeler, yuvarlak masalar ve masa süslemesi olarak altın rengi dekorlar tercih ediyoruz.

Hizmetler

Kına gecesinin unutulmaz geçmesi için bindallı ve kaftan kiralama fırsatı sunuyor, kına süslemelerini hazırlıyoruz. Ayrıca kına tepsisini ve hint kınasını da mekanımızdan temin edebilirsiniz. Davul şov ve zenne, oryantal gösterileri de kına gecelerine eğlence katıyor. Dilerseniz semazen ve nedime ekibi de getirebiliriz. Tüm gösterilerin olmazsa olmazı kına müziği yayını da bizim sorumluluğumuzda.

Kadıköy kına mekanları içinde tarihi dokusuyla öne çıkan Zerdeli aksesuar kiralama ve yemek servisi gibi olanaklarıyla gelinlere planlama konusunda yardımcı oluyor. Caddebostan’daki, ulaşım konusunda avantajlı bir noktada bulunan mekanımıza hem özel araçlarınızla hem de toplu taşımayla gelebilirsiniz. Zerdeli kına ve bekarlığa veda fiyatları için bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Genel Koordinatör

İletişim

 • Telefon: 0216 706 0653
 • Adres:

  Operatör Cemil Topuzlu Caddesi Caddebostan No:126 Kadıköy /İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.