Yılmazlar Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Yılmazlar Düğün Sarayı Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  400-500

 • Aksesuar Kiralama

Yılmazlar Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

 • Yılmazlar Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Yılmazlar Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Yılmazlar Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Yılmazlar Düğün Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Yılmazlar Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Yılmazlar Düğün Sarayı Hakkında

Bugüne kadar sayısız organizasyona ev sahipliği yapan Yılmazlar Düğün Sarayı Reşitpaşa’da 1991 yılında kuruldu. Yaptığımız organizasyonlarda ne mutlu ki çiftlerimizi ve misafirlerimizi memnun edebildik. Senelerdir davet alanı sektöründe faaliyet gösteriyor olmamızın da verdiği tecrübeyle kusursuz organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Her yıl kendimize yenilikler katıyor yeri geliyor yeniliklerin öncüsü oluyoruz.

Bize kalırsa; başarımızı doğru, temiz ve itinalı çalışmamıza borçluyuz. Oturma düzeninde 100 konuktan 500 konuğa kadar rahatlıkla ağırlayabildiğimiz salonumuzda; her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmış. Salonumuzun içerisinde neler mi var? Klima, 4 mevsim iklimlendirme sistemi, jeneratör, ses ve ışık sistemi, 3 adet LCD televizyon, projeksiyon, yangın çıkışı, yangın söndürme sistemi, güvenlik kameraları, kadın-erkek tuvalet, kafeterya, mescit ve tabii ki misafirlerimiz için özel otoparkımız. Oluşabilecek tüm aksilikler ve tüm ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak tasarlandı salonumuz.

Tabii salonun dekorunu da göz ardı etmek olmazdı. Şıklık ve zarafetin hâkim olduğu salonumuzda, saray mimarisinden alıntılar yapılmıştır. Etnik çizgiler son teknolojiyle 1 araya getirilmiştir. Altın ve beyaz tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı Yılmazlar Düğün Sarayı size kendinizi sultanlar gibi hissettirecek!

Sarıyer’de bulunan salonumuza ilk girdiğiniz andan itibaren kendinizi özel hissetmeniz kaçınılmaz.

Konseptinize uygun olarak düzenlemeler yaptığımız Yılmazlar’da farklı giydirme alternatiflerimiz de bulunuyor.

Özellikle kına geceleri için harikulade 1 ambiyansı olan salonumuzda; dilediğiniz tüm konseptlere uygun kına geceleri düzenleyebiliyoruz. Prenses, saray, hint ya da roman alternatiflerimiz bulunuyor. Üstelik tüm bu konseptlere uygun olarak ihtiyaç duyabileceğiniz tüm dekorlar salonumuzda!

Kıyafetler, dekorlar, aksesuarlar ve ekipmanlar…

Hepsinin içerisinde bulunduğu kına organizasyon paketlerimiz bulunuyor.

Paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz; form üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle 1 kahve eşliğinde hem salonumuzu inceleyebilir hem de kına organizasyonuna dair isteklerinizi belirtebilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Reşitpaşa Mah. Doğanevler Doğan Cad. No:58, Sarıyer/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yılmazlar Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.