Yıldız Düğün & Davet

E-posta Gönder

Yıldız Düğün & Davet Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  200-300

 • Aksesuar Kiralama

Yıldız Düğün & Davet Sıkça Sorulan Sorular

 • Yıldız Düğün & Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Yıldız Düğün & Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Yıldız Düğün & Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Yıldız Düğün & Davet kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Yıldız Düğün & Davet kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Yıldız Düğün & Davet Hakkında

İstanbul’da keyifli bir kına eğlencesi yapmak istiyorsanız Yıldız Düğün & Davet Salonu’nda profesyonel ekibimizle birlikte sizi bekliyoruz.

Yıllardır organizasyon sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Edinmiş olduğumuz tecrübeler doğrultusunda tarzınıza en uygun konseptleri geleneksel kına merasimi detaylarıyla harmanlayarak size özel konsept içerikleri oluşturuyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak beklentilerinizi %100 karşılıyoruz.

Kına merasimiz öncesi sizi salonumuzda ağırlıyoruz. Hem etrafı gezdiriyor hem de hayalini kurduğunuz kınanın nasıl detaylara sahip olduğunu öğreniyoruz. Sizden önce salonumuzda eğlence düzenlemiş çiftlerimize nasıl ayrıcalıklar sunduğumuz konusunda bilgiler veriyoruz. Geniş ve ferah bir salona sahibiz. Altın sarısı ve beyaz renkleri yoğun olarak kullanarak ihtişamlı bir görüntü elde ettiğimiz salonumuzda siz de kendinizi sultanlar gibi hissedeceksiniz.

Etrafı işleme motiflerle süslü altın sarısı aynalarımız, gösterişli şamdanlarımız ve ucundan parlak taşların sarktığı perdelerimizle göz kamaştıran bir atmosfere sahibiz. Yerden yüksek bir alanda bulunan nikah masası platformumuzu da kına tahtınızın konumlandırılacağı bir alan olarak kullanabilirsiniz. Eğer bunu tercih etmezseniz dans pistimizin bulunduğu kısmı da kına köşesi yapma imkanı veriyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerimizde ise ortamın konseptine uyum sağlayacak şekilde kaliteli kumaşlardan oluşan altın sarısı ve beyaz renklerini kullanarak görsel olarak bir bütünlük sağlıyoruz. Aksesuar kiralama hizmeti sunduğumuz Yıldız Düğün Davet Salonu içerisinde kına ekibine eşlik eden davul şovumuzla eğlenceli bir kına gecesi yaşamanıza yardımcı oluyoruz. Size özel kına süslemelerimiz ve kına müziklerimizle sevdiklerinizin içerisinde olduğu unutulmaz hatıralar kazanacaksınız.

Siz de İstanbul kına mekanları arasında yer aldığımız Yıldız Düğün & Davet Salonu’nun kıymetli çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan mail adresi, telefon numarası ve iletişim formu yoluyla bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Hastane Cad. (Cengiz Sarıbaş Sağlık M.L Karşısı) No:38 Çavuşpaşa-Bahçelievler/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yıldız Düğün & Davet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.