Yeşilpınar Davet Evi

E-posta Gönder

Yeşilpınar Davet Evi Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

Yeşilpınar Davet Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Yeşilpınar Davet Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Yeşilpınar Davet Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Yeşilpınar Davet Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Yeşilpınar Davet Evi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Yeşilpınar Davet Evi kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Yeşilpınar Davet Evi Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi farklı ve alışılmışın dışında konseptlerle kutlamak istiyorsanız Yeşilpınar Davet Evi Eyüp İstanbul olarak sizi unutulmaz bir organizasyonla buluşturuyoruz. Özel günlerin değerini biliyor, değişen trendleri yakından takip ederek misafirlerimizi en iyi şekilde karşılıyoruz. Seneler önce Yeşilpınar Davet Evi olarak hizmet vermeye başladığımız İstanbul’da sizlerin mutluluğu için çalışmaya, en özel anlarınızı kusursuz ve eğlenceli bir şekilde geçirmenizi sağlıyoruz.


Kına ve bekârlığa veda partilerinden farklı olarak düğün organizasyonu, nişan kutlamaları, mezuniyet kutlaması, sünnet başta olmak üzere yıl içerisinde birçok kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.


Kına ve bekârlığa veda partilerinde çiftler için eğlenceli aileler için samimi bir ortamla sizleri buluşturuyoruz. Kültürümüzde önemli bir yere sahip kına organizasyonunuz için tarzınıza uygun şekilde salonumuzu süslüyoruz


Masa ve sandalye giydirmelerinde konsepte uygun renkler kullanıyoruz. Konsept bir eğlenceyle kutlama yapmak istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarında kına tahtı, kına süslemeleri temin ediyoruz. Bindallı ve kaftanınıza uyumlu tarz ve renkte süslemeler yaparak mekânla bütün görünmenizi sağlıyoruz.


Salonumuz kapalı alan olmasına karşın yüksek tavan ve oldukça geniş bir alan sahip olduğundan dolayı kendinizi ferah bir ortamda bulacaksınız. Salonumuz yerden tavana kadar 3 tarafı da camla çevrilidir. Gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimiz de mevcut olduğundan dolayı her mevsim rahat bir şekilde eğlenmenizi sağlıyoruz.


Yemekli organizasyon düzenlemek isteyen çiftlere özel menüler oluşturuyoruz. Başlangıç, ara sıcak ve ana yemeklerin içeriğini sizinle birlikte belirliyoruz. Sizde bizim ev sahipliğimizde kutlama yapmak istiyor ve Yeşilpınar Davet Evi nasıl gidilir? sorusuna cevap arıyorsanız, Eyüp’te Yeşilpınar semtinde bulunan Coşkun Sokak üzerinde hizmet veriyoruz. Bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Yeşilpınar Mah.Coşkun Sok.No:38/A Yeşilpınar/Eyüp-İSTANBUL

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yeşilpınar Davet Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.