Yavuzhan Düğün Salonu

E-posta Gönder

Yavuzhan Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  750-1.000

Yavuzhan Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Yavuzhan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Yavuzhan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Yavuzhan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Yavuzhan Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Yavuzhan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Yavuzhan Düğün Salonu Hakkında

Yavuzhan Düğün Sarayı adı altında yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Kapalı düğün salonumuzda 1000 misafirinizle beraber keyifli bir organizasyon geçirmeniz için çalışıyoruz. Uzun yıllardır birlikte edindiğimiz tecrübeler sayesinde eksiksiz ve sorunsuz organizasyonlar tasarlıyoruz. Öğrenmeye açık, deneyimli personellerimizle tüm isteklerini gerçekleştireceğiz. Düğün, nişan, kına, söz, açılışlar, bayii toplantıları ve daha birçok organizasyon türünde kapılarımızı açıyor, hizmette kusur etmiyoruz.

Güler yüzlü ekibimiz son dönemde oldukça talep gören kına gecesi organizasyonlarını düzenlemek için hazır! Layığı ile yerine getireceğimiz kına gecelerinizde sağladığımız hizmetlerden bahsedelim.

-Olumsuz hava şartlarından etkilenmiyoruz. Bu yüzden her mevsim bizi tercih edebilirsiniz. Bir de salonumuza yerleştirdiğimiz ısıtma ve havalandırma sistemleri rahat bir organizasyon geçirmenizi sağlıyor.

-Her müzik tarzında çalan müzisyenlerimizin dışında sizde müzisyen ya da orkestra getirtebilirsiniz. Dilerseniz çözüm ortaklarımızdan istediğiniz grubu da seçebilirsiniz.

-Kesintisiz fotoğraf ve video çekim imkânı sunuyoruz. Kına gecenizin tüm anlarını ölümsüzleştirecek deneyimli bir ekiple sahibiz. En beğenilen fotoğrafları düğün salonundan çıkarken teslim alabilirsiniz.

-Otoparkımız bulunuyor. Böylece kına gecenizde misafirlerinizin araç park etmede sorun yaşamayacaklar.

Yavuzhan Düğün Salonu Tuzla’da düzenleyeceğiniz kına geceniz için nasıl bir konsept hayal ediyorsunuz?

Abartıdan uzak modern bir konsept ya da geleneksel bir kına gecesi teması… Hangisini talep ederseniz organizasyon ekibimize söyleyebilir, istediğiniz geceye sahip olabilirsiniz. Aileniz ve dostlarınızla geçireceğiniz bu özel günde tüm süsleme ve aksesuarları da bu konsept doğrultusunda hazırlayacağız. Eğer profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız organizasyon firmasıyla anlaşabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken sayfa üzerinde yer alan “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklamak ve formu doldurmak! İletişim ve organizasyon bilgilerinizi bizimle paylaşın. Biz de hayalinizdeki organizasyonu tasarlamak için ekibimizle beraber planlı ve programlı bir çalışma yürütelim.

Gelin, Tuzla düğün salonu arayışınıza son verelim.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Camii Mah. İstasyon Cad. Yavuzlar İş Merkezi No: 104/1 (Tuzla Adliye Karşısı) Tuzla - İSTANBUL

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yavuzhan Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.