Yasemin Suite

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yasemin Suite
Yemekli
Min. 50 - Maks. 50
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Yasemin Suite Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Yasemin Suite Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Yasemin Suite Sıkça Sorulan Sorular

Yasemin Suite kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yasemin Suite kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Yasemin Suite kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Yasemin Suite kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yasemin Suite kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Yasemin Suite Hakkında

1983 yılından bu yana Yasemin Suite olarak turizm ve otelcilik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Şile Kalesi’ni karşısına alan ve Yasemin Koyu’nun hemen önünde bulunan otelimiz Yasemin Suite Şile/İstanbul’da yer alıyor. Şehir merkezinden sadece 45 ila 50 dakika uzaklıkta olmamıza rağmen şehir gürültüsü, karmaşası ve kalabalığından saatlerce uzakta gibiyiz. İşimizi severek ve güler yüzlülük ile yaparak her koşulda misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Bekârlığa veda partinizi yakın arkadaşlarınız ile birlikte samimi ve sıcak bir ortamda kutlamak isterseniz sizi de en iyi şekilde ağırlamak memnuniyet duyarız. Bekârlığa veda partisi düzenlemek istiyorsanız terasımızda özel bir kutlama yapabilirsiniz. Biz sadece mekân kiralama hizmeti sunuyoruz. Küçük gruplar için biçilmiş kaftan olan bu alanda davetli sayısına göre oturma düzeni tasarlayabiliriz. Dışarıdan organizasyon firması getirerek de terasımızda istediğiniz konseptte dönüştürebiliyorsunuz. Parti öncesinde ya da sonrası arkadaşlarınızla tatil yapacaksanız odalarımızın son derece konforlu olduğunu da belirtmek isteriz.

Otelimizin zaten Yasemin Koyu’nda olduğunu söylemiştik. Dalgasız ve tertemiz bir koyda serin suların zevkine arkadaşlarınız ile birlikte varmak isterseniz önünüzde hiçbir engel yok. Yaz veya ilkbahar aylarında birinde olmamız yeterli. Zaten otel olarak sadece bu aylar arasında hizmet veriyoruz. Ekim ayında sezonumuz kapanıyor. Size daha iyi hizmet verebilmek adına Mart adında dinlenmiş, kendini geliştirmiş bir ekiple yeniden kapılarımızı açıyoruz.

Otelimizde konaklayan misafirlerimiz Şile’de üretilen yerel ürünler ile hazırlanmış zengin ve muhteşem bir kahvaltı ile güne başlıyorlar. Eğer doğal ürünler ile üretilmiş taptaze bir kahvaltı yapmak isterseniz önünüzde hiçbir engel yok. Üstelik bir süre önce faaliyete geçirdiğimiz bir şey daha var ki bu da sizi oldukça mutlu edecektir diye düşünüyoruz. Akdeniz mutfağının güzide örneklerini mevsimlerine göre restoranımızda sunuyoruz. Mevsiminde ve taze olmayan hiçbir şeyi konuklarımıza servis etmiyoruz.

Unutmayın ki Yasemin Suit Otel Şile’de sizi ağırlamayı sabırsızlıkla bekliyor. Eğer bizimle iletişime geçmek ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz yapmanız gereken son derece basit ve sadece 1 dakikanızı alacak bir işlem var. Hemen sayfanın sağ üst kısmındaki formu eksiksiz bilgiler ile doldurup “Fiyat teklifi al!” butonuna basmanız yeterli. İşte bu kadar basit! Vakit kaybetmeden bize ulaşın ve bekârlığa veda partinizi burada düzenlemeye karar verirseniz rezervasyonunuzu bir an önce yaptırmanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde istediğiniz tarihi kaçırabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Üsküdar Cad. No: 24 Şile / Istanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yasemin Suite Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.