Yalı Kızı Meyhane

E-posta Gönder

Yalı Kızı Meyhane Hakkında

Kına eğlencenizi bekarlığa veda konseptinde düzenlemek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Küçükyalı yeni nesil meyhaneleri arasında yer aldığımız Yalı Kızı Meyhane’de gönlünüzce eğleneceğiniz ortamı size sağlıyoruz.

Profesyonel bir ekiple sizi memnun edecek hizmetler sunuyoruz. Küçükyalı sahilinde kolay ulaşılabilir bir mekanız. Yerimize ister toplu taşıma isterseniz de şahsi araçlarınızla rahatlıkla gelebiliyorsunuz. 500 kişiyi aynı anda restoranımızda ağırlayabiliyoruz. Bu da kına eğlenceniz gibi özel davetleriniz için oldukça avantajlı bir sayı.

Hizmetlerimiz 20.00’da başlıyor ve gece yarısından sonra da devam ediyor. Haftanın yedi günü açığız. Yılın da tüm mevsimlerinde rahatlıkla hizmet veriyoruz. Gelişmiş iklimlendirme sistemlerimizle hava koşullarına uygun ısıtma ve soğutma ayarı yapıyoruz. Özel kutlamalarınız olacağı zaman mekanımızı size uygun olacak şekilde hazırlıyoruz. Gerek ortam süslemesi gerek masa ve sandalye düzenlerimizi davetli sayınıza ve isteklerinize uygun olacak şekilde sağlıyoruz.

Mekanımız içerisinde genel konseptimiz 80’ler ve 90’lar. Yine de bizden özel olarak bir isteğiniz olursa önceden rahatlıkla taleplerinizi dile getirebilirsiniz. Gece boyu DJ performansı yapıyor, isteğinize bağlı fasıl ekibimize sahne aldırabiliyoruz. Yemekli bir davet düzenleyecekseniz Kolcuoğlu lezzetleriyle sizi bir araya getiriyoruz. Menümüz oldukça zengin. Birçok kebap, güveç ve gurme lezzetleri sizinle buluşturuyoruz.

Mekanımız içerisinde düzenli olarak dezenfekte uygulamaları yapıyoruz. Hijyen koşullarına özen gösteriyor, sizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Kına gecesi eğlencenizle ilgili detayları davetinizden önce yapacağımız ön görüşme ile belirliyoruz. Bize isteklerinizi çekinmeden iletebilir, taleplerinizi özgürce dile getirebilirsiniz.

Siz de “Yalı Meyhane, İstanbul Markasıdır!” diyenlerdenseniz, bir an önce bizimle iletişime geçerek yerinizi ayırtın. Bize ulaşmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Küçükyalı, Süreyyapaşa Sokağı No:1, 34470, 34470 Kadıköy/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yalı Kızı Meyhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.