Uludağ Düğün Salonu

0212 963 21 86

E-posta Gönder

Uludağ Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

  10.000 TL'den Az

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

  10.000 TL'den Az

Uludağ Düğün Salonu Kapasite

 • Kapasite

  300-400

Uludağ Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Uludağ Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Uludağ Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Uludağ Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Uludağ Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Uludağ Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Uludağ Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Uludağ Düğün Salonu Hakkında

Uludağ Düğün Salonu, şehrin merkezindeki kolay ulaşımlı lokasyonu ve özenle dekore edilmiş davet alanıyla kına ve bekarlığa veda gecelerinizde yanınızda oluyor. İstanbul Avrupa Yakası kına mekanları arasında yer alan işletmemizde tam kapsamlı hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Her detayı düşünülmüş bir organizasyonla sizleri eğlenceye doyuruyoruz. Kına ve bekarlığa veda etkinlikleriniz için kapalı davet alanımızı kullanıyoruz.

Davet Alanları

Kapalı davet alanımızda 400 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyoruz. Geniş bir alanı bulunan salonumuz yüksek tavanlı yapısıyla ferah bir ortama sahip. Salondaki klimamız da ortamın ferahlığını destekliyor. Davet alanımızda yer alan geniş dans pisti de davetlilerimize rahatça eğlenme imkanı sunuyor. Sahnemizde yer alan ses ve ışık sistemleriyle de eğlencenin dozunu arttırıyoruz.

Dekorasyon

Salonumuzun dekorasyonunda gold şıklığını yakalamayı amaçladık. Oturma düzenimizde 8 kişilik yuvarlak masalar kullandık. Bu masalarımızı napolyon model gold rengi sandalyelerle destekledik. Masa süslemelerimiz için beyaz masa örtüsü üzerinde kristal camlı gold detaylı şamdanlar ve yine gold rengi suplalar tercih ettik. Sahnenin arkasındaki duvarda kullandığımız simli gold ve kırmızı renklerinde duvar süslemesiyle ortama şıklık kazandırdık.

Gold rengi tavan ve duvar süslemelerimizle salonumuzdaki şıklığı detaylarda devam ettirdik. Duvarlarda yer alan yine gold çerçeveli aynalarımızla dekorasyonu tamamlayan bir dokunuş elde ettik. Salonumuzda kullandığımız aydınlatmalarımız da dekorasyona şıklık ve ışıltı kazandıran bir detay olarak yer alıyor. Sarkıt kristal cam avizeler ve duvar lambaları hem şık hem de sıcak bir ortam oluşmasını sağlıyor.

Hizmetler

Uludağ Düğün Salonu, Alibeyköy kına mekanları içinde kına ve bekarlığa veda geceleriniz için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan hizmet paketiyle fark yaratıyor. Profesyonel çalışma ekibimizle organizasyonun kusursuz ilerlediğinden emin oluyoruz. Kına ekibi, kına mumu, kına müziği, kına tepsisi ve davul şov gibi hizmetlerimizle eğlencenin tadını çıkarıyorsunuz. İsterseniz bindallı ve kaftan da sağlıyoruz.

Eyüp kına gecesi mekanları arasında ayrıcalıklı bir hizmet sunan Uludağ Düğün Salonu, sizleri de bu unutulmaz eğlenceye davet ediyor! Bekarlığa veda ve kına gecesi kutlamalarınız için her detayı düşündüğümüz kaliteli hizmetimizde size hiçbir şeyi düşünmeden sadece sevdiklerinizle eğlenmek kalıyor. Siz de bu özel gecenizi unutulmaz kılmak ve daima mutlulukla hatırlamak isterseniz iletişim formunu doldurarak ücretsiz teklif alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Telefon: 0212 963 21 86
 • Adres:

  Çırçır Mah. Uludağ Cad. No:136 İmarblokları Alibeyköy/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Uludağ Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.