Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Uludağ Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Uludağ Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 TL'den az

Uludağ Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Uludağ Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Uludağ Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Uludağ Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Uludağ Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Uludağ Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Uludağ Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Uludağ Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Uludağ Düğün Salonu Hakkında

Uludağ Düğün Salonu, şehrin merkezindeki kolay ulaşımlı lokasyonu ve özenle dekore edilmiş davet alanıyla kına ve bekarlığa veda gecelerinizde yanınızda oluyor. İstanbul Avrupa Yakası kına mekanları arasında yer alan işletmemizde tam kapsamlı hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Her detayı düşünülmüş bir organizasyonla sizleri eğlenceye doyuruyoruz. Kına ve bekarlığa veda etkinlikleriniz için kapalı davet alanımızı kullanıyoruz.

Davet Alanları

Kapalı davet alanımızda 400 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyoruz. Geniş bir alanı bulunan salonumuz yüksek tavanlı yapısıyla ferah bir ortama sahip. Salondaki klimamız da ortamın ferahlığını destekliyor. Davet alanımızda yer alan geniş dans pisti de davetlilerimize rahatça eğlenme imkanı sunuyor. Sahnemizde yer alan ses ve ışık sistemleriyle de eğlencenin dozunu arttırıyoruz.

Dekorasyon

Salonumuzun dekorasyonunda gold şıklığını yakalamayı amaçladık. Oturma düzenimizde 8 kişilik yuvarlak masalar kullandık. Bu masalarımızı napolyon model gold rengi sandalyelerle destekledik. Masa süslemelerimiz için beyaz masa örtüsü üzerinde kristal camlı gold detaylı şamdanlar ve yine gold rengi suplalar tercih ettik. Sahnenin arkasındaki duvarda kullandığımız simli gold ve kırmızı renklerinde duvar süslemesiyle ortama şıklık kazandırdık.

Gold rengi tavan ve duvar süslemelerimizle salonumuzdaki şıklığı detaylarda devam ettirdik. Duvarlarda yer alan yine gold çerçeveli aynalarımızla dekorasyonu tamamlayan bir dokunuş elde ettik. Salonumuzda kullandığımız aydınlatmalarımız da dekorasyona şıklık ve ışıltı kazandıran bir detay olarak yer alıyor. Sarkıt kristal cam avizeler ve duvar lambaları hem şık hem de sıcak bir ortam oluşmasını sağlıyor.

Hizmetler

Uludağ Düğün Salonu, Alibeyköy kına mekanları içinde kına ve bekarlığa veda geceleriniz için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan hizmet paketiyle fark yaratıyor. Profesyonel çalışma ekibimizle organizasyonun kusursuz ilerlediğinden emin oluyoruz. Kına ekibi, kına mumu, kına müziği, kına tepsisi ve davul şov gibi hizmetlerimizle eğlencenin tadını çıkarıyorsunuz. İsterseniz bindallı ve kaftan da sağlıyoruz.

Eyüp kına gecesi mekanları arasında ayrıcalıklı bir hizmet sunan Uludağ Düğün Salonu, sizleri de bu unutulmaz eğlenceye davet ediyor! Bekarlığa veda ve kına gecesi kutlamalarınız için her detayı düşündüğümüz kaliteli hizmetimizde size hiçbir şeyi düşünmeden sadece sevdiklerinizle eğlenmek kalıyor. Siz de bu özel gecenizi unutulmaz kılmak ve daima mutlulukla hatırlamak isterseniz iletişim formunu doldurarak ücretsiz teklif alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Çırçır Mah. Uludağ Cad. No:136 İmarblokları Alibeyköy/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Uludağ Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.