Uğurlu Tesisleri

E-posta Gönder

Uğurlu Tesisleri
  • Çatalca, İstanbul.

Uğurlu Tesisleri Hakkında

2000 yılından beri hizmet vermekte olduğumuz Uğurlu Tesisleri’nde yıllardır elde ettiğimiz deneyimler sayesinde güçleniyor, kendimizi devamlı olarak geliştiriyoruz. İstanbul kına mekanları içerisinde çiftlerimize verdiğimiz önem ve hizmette sunduğumuz kalite ile ön plana çıkıyoruz. Konseptinizi seçin, size en uygun hizmeti sunalım. Bekarlığa veda partinizde doyasıya eğlenin, sevdiklerinizle geçirdiğiniz en güzel günlerden bir tanesini yaşayın!

Davet Alanları

Mekanımızda bulunan açık ve kapalı davet alanlarında 500 ila 750 kişiyi konuk edebiliyoruz. Son derece geniş bir kapasiteye sahip olan Uğurlu Tesisleri’nde davetinize çağıramadığınız kimse kalmasın. Bütün sevdiklerinizle bir arada olacak, kına gecenizin tadını çıkaracaksınız. Üstelik kır manzaralı salonumuzda siz sevdiklerinizle yarınlar yokmuşçasına eğlenirken doğal güzellikler size eşlik ediyor olacak!

Dekorasyon

Tiffany model sandalyelerimizi, 6 kişilik yuvarlak masalarımızı çerçeveleyecek şekilde güzelce diziyoruz. Dekorasyonda sadelikten yana bir düzen tercih ederek bütün konseptlere yakışır bir ortam elde ediyoruz. Zamansız bir güzelliği olan beyaz renkten bolca faydalanıyoruz. Renk paletine uygun bir masa örtüsü ile masalarımızı güzelleştiriyor, üzerine de renkli çiçekler ve mumluklar koyuyoruz. Tül detaylarıyla son dokunuşları gerçekleştirerek masalsı bir ortam elde ediyoruz.

Hizmetler

Uğurlu Tesisleri’nde sektör tecrübemiz sayesinde İstanbul kına gecesi mekanlarının ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri biliyor, biz de buna göre hizmetler sunuyoruz. Ses ve ışık sistemlerini kına gecenize uygun olacak şekilde hazır ediyoruz. Eğlence asla sona ermesin diye cızırtı ve kesinti yapmayan son teknolojik aletlerden faydalanıyoruz. Kına tahtı, hint kınası, dans ekibi gibi hizmetlerimiz de mevcut.

Elbette sizi yemeksiz bırakmıyoruz. Hijyenik bir ortamda aşkla hazırlanan menülerimiz, kına gecenizde sofralarda yerlerini alıyor. Talebe ve imkanlara bağlı olarak menülerimizde değişiklik gerçekleştirebiliyoruz. İşletmemizde özel araçlarınıza gözümüz gibi baktığımız bir otopark ve vale hizmetimiz mevcut. Mekanımızda kına gecesi dışında doğum günleri, açılışlar, sünnet düğünleri, mezuniyet törenleri gibi birçok farklı etkinlik de gerçekleştirebiliyoruz.

Uğurlu Tesisleri, İstanbul kına salonları arasında kaliteli hizmeti ve şahane atmosferi ile beğenileri toplayan bir tesis olarak ön plana çıkıyor. Siz de 20 seneyi aşkın tecrübemizden faydalanmak isterseniz sayfada bulunan iletişim adreslerimizden hızlıca bize ulaşabilirsiniz. Yan taraftaki iletişim formu sayesinde de ekibimizle iletişime geçebilir, kına gecesi paketlerimiz hakkında detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.