Tiribi Restoran

Tiribi Restoran Hakkında

Kına gecesi veya bekarlığa veda partinizi ev dışında bir ortamda gerçekleştirmek istiyorsanız Tribi Restoran’a gelebilirsiniz. Kartal kına mekanları arasında kapılarını açan Tribi Restoran İstanbul’da kına gecenizi düzenleyebileceğiniz ferah mekanlardan birisi. Tribi Restoran’ı kına geceleri için ideal mekan yapan özelliklerden birisi de yemek servisi olanağının bulunması. Ayrıca müzik yayını imkanı da restoranımızı öne çıkarıyor.

Davet Alanları

Tribi Restoran’da gelin adaylarını kapalı davet alanımızla karşılıyoruz. Bununla beraber Tribi Restoran’ın açılır kapanır tavanlı bölümü de bulunuyor. Mekanımızda toplamda 100 ila 200 kişilik bir kına gecesi ya da bekarlığa veda partisi düzenleyebilirsiniz. Kapalı davet alanımızda ve açılır kapanır tavanlı bölümümüzde kına gecenizi her türlü hava koşulunda gerçekleştirebiliyoruz. Davet alanımızın yüksek tavanlı oluşunu da mekanımızın avantajları arasında gösterebiliriz.

Dekorasyon

İstanbul kına mekanlarından Tribi Restoran’da modern dekorlar öne çıkıyor. Mekanımızın genelinde gri ve turuncunun kullanıldığını görebilirsiniz. Restoranımızda misafirlerinizi rahat deri koltuklarda veya kumaş kaplı sandalyelerde ağırlıyoruz. Ahşap ve dikdörtgen masalarımız da mekanımızda sizi bekliyor. Duvarlarımızı süsleyen ve Antik Yunan heykellerini gösteren tablolarımızla da mekanımıza klasik bir şıklık katıyoruz. Restoranımızda tag kurulumu için de yeterli alana sahibiz.

Hizmetler

Restoranımızda kına geceleri ve bekarlığa veda partileri için çeşitli hizmetler sağlıyoruz. Eğlenceli kına gecelerinin vazgeçilmezi olan kına müziği yayını için ses sistemlerimiz mevcut. Ayrıca mekanımızda organizasyon sorumlusu da bulunuyor. Dilerseniz organizasyon hizmetini ve fotoğrafçıyı dışarıdan da getirebilirsiniz. Misafirlerinizi çeşitli ikramlarla ağırlamayı planlıyorsanız Kartal Tribi Restoran sizin için doğru tercih olacaktır.

Yiyecek / İçecek

İstanbul bekarlığa veda mekanları içinde yer alan Tribi’de kına geceleri için çeşitli menüler çıkarabiliyoruz. Restoranımızda hazırlayabildiğimiz lezzetler arasında pizza çeşitleri, pide, makarna, mantı ve wrap bulunuyor. Daha klasik bir menü isterseniz tavuk seçeneklerimizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca börek gibi atıştırmalıklarımızdan da ikram edebiliriz. Bununla beraber yemeklerimizin yanında salata da servis ediyoruz.

Tribi Restoran kına gecesini geniş bir davetli listesiyle geçirmek isteyen gelinlerden tam puan almayı başarıyor. Kına gecenizi modern dokunuşlarla birleştirmek ilginizi çekiyorsa sizi Tribi’ye bekliyoruz. Mekanımızda kına geceleri dışında nişan törenlerine veya diğer davetlere de ev sahipliği yapabiliyoruz. Kına gecenizi mekanımızda organize etmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfadaki telefon numarasını çevirebilirsiniz. ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi’’ formunu doldurarak da fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Tiribi Restoran Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Tiribi Restoran Sıkça Sorulan Sorular

Tiribi Restoran kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Tiribi Restoran kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Tiribi Restoran kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Tiribi Restoran kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Tiribi Restoran kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.