Teos Wedding

E-posta Gönder

Teos Wedding Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

  10.000 TL'den Az

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

  10.000-20.000 TL

Teos Wedding Kapasite

 • Kapasite

  400-500

Teos Wedding Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Teos Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Teos Wedding kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Teos Wedding kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Teos Wedding kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Teos Wedding kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Teos Wedding kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Teos Wedding Hakkında

Kına geceniz için deneyimli bir ekiple çalışmak istiyorsanız sizi Teos Wedding’le tanıştıralım. 2002 yılından beri hizmet veren Teos Wedding İstanbul’da, Maltepe kına mekanları arasında kapılarını açıyor. Tamamen yenilenen mekanımız kapalı alandan oluştuğundan kına gecenizi arzu ettiğiniz mevsimde, hava koşullarından etkilenmeden gerçekleştirebilirsiniz. Teos Wedding’te kına aksesuarı kiralama gibi sevilen özellikler de sizi bekliyor.

Davet Alanları

Mekanımızda 1 adet havalandırmalı kapalı davet alanı bulunuyor. Salonumuzda 500 kişilik bir kına gecesi veya bekarlığa veda partisi düzenleyebilirsiniz. Salonumuz 4.5 metrelik yüksek tavanıyla da gelinlerin yüzünü güldürüyor. Ayrıca davet alanımızda yer alan 36 metrekare büyüklüğündeki ferah dans pistimizde rahatça eğlenebilirsiniz. Davet alanımızın son teknolojiye sahip teknik imkanlarla donatıldığını da ekleyelim.

Dekorasyon

Teos Wedding’te çiftlere kına geceleri için 2 farklı süsleme seçeneği sunuyoruz. Sunduğumuz konseptlerde kına tahtı da değişiklik gösteriyor. Bununla beraber davet alanımızın genelinde beyaz öne çıkıyor. Oturma düzeninde yuvarlak banket masalarından faydalanıyor ve masalarımızı çiçeklerle süslüyoruz. Yarım daire, üstü aynalı masa seçeneğimiz de bulunuyor. Siyah renkli sandalyelerimiz de salonumuzun beyaz rengiyle kontrast oluşturuyor.

Hizmetler

Maltepe kına gecesi mekanlarından Teos Wedding’te örnek masa hazırlama hizmeti sunuyoruz. Ses ve ışık sistemlerine ek olarak sahne hazırlığı da ekibimizce gerçekleştiriliyor. Çiftimiz isterse organizasyon hizmetini kendi seçtikleri bir firmadan alabilirler. Aksesuar kiralama olanağı kapsamında bindallı, kaftan, hint kınası, mum ve tepsi mekanımızdan temin edilebilir. Volkan gösterisi, davul şov, canlı performans, DJ ve darbuka imkanları da ek ücret dahilinde sunuluyor.

Yiyecek / İçecek

Mekanımızda 4 farklı menü alternatifine sahibiz.
●Yemekli menüde 8 çeşit ordövr tabağı yer alıyor. Daha sonra servise kişiye özel salata, kırmızı et, patates püresi ve pilavla devam ediyoruz.
●İkinci yemekli menüdeyse kırmızı et yerine kremalı tavuk servis ediliyor.
●Kokteyl menüdeyse 8 çeşit kuru pasta, dondurmalı pasta ve meşrubat servisi yapılıyor.
●Kına gecelerine özel olarak çerezli ve meşrubatlı özel menümüzü de çıkarabiliyoruz.

Maltepe kına yerleri içinde hizmet veren Teos Wedding ‘’Türkiye’nin İlk Yeni Nesil Davet Alanı’’ sloganıyla kına gecelerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Mekanımızda erken anlaşmalara özel avantajlar da sağlıyoruz. Örneğin erken anlaşmalarda davul gösterisi ve DJ gibi hizmetler ücretsiz olabiliyor. Teos Wedding kına gecesi fiyatları için ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi’’ isimli formu doldurabilir veya telefon numaramızı arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Bağlarbaşı mah.feyzullah cad.no 4A Maltepe/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Teos Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.