Sultanım Kına Evi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sultanım Kına Evi
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Sultanım Kına Evi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Sultanım Kına Evi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Sultanım Kına Evi Sıkça Sorulan Sorular

Sultanım Kına Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sultanım Kına Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Sultanım Kına Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Sultanım Kına Evi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sultanım Kına Evi kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Sultanım Kına Evi Hakkında

Sultanlara layık bir kına eğlencesi için Sultanım Kına Evi adıyla yıllardır hizmet varıyoruz. Büyükçekmece kına salonu olarak, iki ayrı paketle ve iki ayrı salonla hayalinizdeki daveti yaşatıyoruz.

Salon Platin’de kına yapmaya karar verirseniz, tavandaki mavi detayları fark ediyorsunuz ilk olarak. Masalar üzerinde de aynı renkte ibrikler var. Altın sarısı, pembe, siyah, kırmızı gibi renkler ile Osmanlı Dönemi’nde kına yapıyor gibi hissediyorsunuz. Salon Gold ise adı gibi altın sarısı rengin yoğun olduğu bir salon. Daha parıltılı bir dekorasyon tercih ettik. Altın kafesler sunulan lokumlar, kırmızı masa örtüleri ve lambalar dikkatinizi oldukça çekiyor. Altın sarısı napolyon model sandalyeler ise yuvarlak masaların etrafında sıralı. Her iki salonumuzda da iki ayrı paketle hizmet veriyoruz. İlk paketimizden bahsedecek olursak, sultan sofrası gibi farklı bir hizmetin olduğunu fark ediyorsunuz. Renkli kuşak gösterilerinden el güllerine, Osmanlı dans şovlarından Roman şova kadar değişik içeriklere sahip. Aslında hangi konseptte bir kına istediğinize karar verdikten sonra gerisi çok kolay. Diğer paketimiz ise “Full” olarak geçiyor. Farklı olarak; ikramlar, meşrubatlar ve hediyelik kına seçeneklerini barındırıyor. Her isi salonumuzda da istediğiniz kına organizasyonunu gerçekleştireceğinize emin olabilirsiniz. Kapasite olarak farklılıklar gösteriyor. Aslında seçim kriterlerinizden biri de, misafir sayınız. Küçük misafirlerinize bile uygun bindallı veya kaftan temin edebiliyoruz. Aklınıza gelebilecek en ufak ayrıntı konusunda, emin olun, hizmet veriyoruz. Adımızdan da belli olacağı gibi biz bir kına eviyiz!

Ya kız arkadaşlarınızla ya da yakın çevrenizle kutladığınız kına gecenizde, sonuna kadar eğlenmenizi ve tabi ki hizmetten memnun kalmanızı istiyoruz. Renkli kuşak ile harika fotoğraflarınız yakalanırken Osmanlı dans şov ile keyifli dakikalar geçiriyorsunuz. İstanbul kına organizasyon mekanları arasında bizimle iletişime geçerseniz bu eğlenceye sahip olabilirsiniz. Bunun için de yandaki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    sultanimkinaevi@gmail.com

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sultanım Kına Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.