Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Suare İstanbul

Suare İstanbul Hakkında

Suare İstanbul , 5 yıldızlı bir otelin imkanlarıyla kına gecesini mükemmelliğe taşımak isteyen çiftlerin tercihi. 35 yaşındaki markamız, son 10 yıldır davet sektöründe faaliyet gösteriyor. Bayrampaşa kına mekanları arasında her şey dahil paketlerimiz, servis kalitemiz, muhteşem dans gösterilerimiz ve özgün süsleme tarzımızla öne çıkıyoruz. Dekorasyonumuzda ve mutfağımızdan çıkan eşsiz lezzetlerde Lübnan esintisini hissedebilirsiniz.

Davet Alanları

Suare İstanbul çiftlerine tam 11 farklı kapalı salonla hizmet veriyoruz.

●Royal Balo Salonlarımız, 2 ayrı salon şeklinde ya da birleştirilerek tek salon şeklinde hizmet verebiliyor. Banket düzeninde 2 salonumuz toplamda 550 ila 700 kişilik kapasite sunuyor. Kokteyl düzeninde bu kapasite 900’e çıkıyor.
●Victoria Salonlarımızın her biri 50 kişilik banket ve 100 kişilik kokteyl kapasitesine sahip. Tüm salonlarımızı birleştirdiğimizde ise 300 kişilik banket, 400 kişilik de kokteyl kapasitesi sunabiliyoruz.
●Lincoln Salon, hem yemekli düzende hem de kokteyl düzeninde 100 kişilik konuk ağırlama kapasitesiyle hizmet veriyor.
●Oxford, Bristol, York ve Diana Salonlarımızın her birinde yemekli düzende 32, kokteyl düzeninde ise 64 kişi ağırlayabiliyoruz.

Dekorasyon

Suare İstanbul kına dekorasyonu için Lübnan tarzı benimseniyor. Misafirlerinizi parlak antrasit örtülü uzun dikdörtgen masalarla ve şeffaf tiffany sandalyelerle karşılıyoruz. Cam vazolarla, zarif çiçeklerle, yüzen mumlarla, şeffaf pleksi suplalarla, kırmızı kumaş peçetelerle ve konseptinize uygun daha pek çok aksesuarla masa süslemesi yapıyoruz. Renkli tüllerle, uzun şamdanlarla ve çiçekli kemerlerle oluşturduğumuz sahne arka planının önüne kahverengi ahşap oymalı ve beyaz deri minderli kına tahtınızı yerleştiriyoruz.

Hizmetler

Suare İstanbul kına gecesi ve bekarlığa veda çiftlerini unutulmaz eğlencelerle dolu bir kutlama bekliyor. Kına tepsinizi ve mumlarınızı temin ediyor, en yeni modellerde bindallı ve kaftanları beğeninize sunuyoruz. Misafirlerinize dağıtılacak çeşit çeşit hediyelikleri hazırlıyoruz. Nedime kızlarımız her biri birbirinden göz alıcı kostümlerle sahne alarak rengarenk dans gösterileri düzenliyor. Konseptimize uygun bir biçimde danslarımızda da Lübnan tarzlarını benimsiyoruz. Kına gecenizde yemek servisi yapılacaksa birbirinden zengin menü seçeneklerimizle karşınıza çıkıyoruz. İsterseniz Lübnan taraflarından, isterseniz farklı mutfaklardan en güzel lezzetleri masalarınıza getirebiliyoruz.

Suare İstanbul , uzun yılların davet sektörü deneyimini 5 yıldızlı bir otelin imkanlarıyla birleştiriyor. Orta Doğu kültüründen aldığımız ilhamla eşsiz bir mekan haline geliyoruz. Üstelik her bütçeye uygun paketler oluşturarak gelin ve damatlarımıza kolaylıklar sağlıyoruz. Ödemelerde 12, 24 ve 36 ay vade seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Suare İstanbul kına fiyatlarımız ve daha fazlası için hemen aşağıdaki irtibat kanallarımız ya da yandaki formumuz üzerinden bize ulaşmanız yeterli.

Suare İstanbul Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Suare İstanbul Sıkça Sorulan Sorular

Suare İstanbul kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Suare İstanbul kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Suare İstanbul kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Suare İstanbul kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Suare İstanbul kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Leyla & Mert

Düğün Tarihi: 02.08.2022

Muhtaşem dokunuşlar ve inanılmaz dans showlarla kınamı bambaşka hale getirdiniz okan abi deniz abla sonsuz teşekkürler .

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.