Simge Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Simge Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Simge Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Simge Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Simge Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Simge Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Simge Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Simge Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Simge Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Simge Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Simge Düğün Salonu Hakkında

Yıllar önce Zeytinburnu kına gecesi mekanları arasında yerimizi aldık. Şık dekorasyonumuz, kalitemiz ve uzman ekibimizle bu zamana kadar geldik. Hep geliştik. Hep mutlu olduk. Eğlenceli kına geceleri düzenleyerek herkesi de mutlu ettik. Sıra sizde!

Odak noktamız memnuniyet olduğundan birçok çiftin kına gecesine ev sahipliği yaptık. Bu sayede birçok tecrübe edindik. Kına tahtından kına müziğine ekibine tepsisine birçok detayla ilgilendik ve ilgileniyoruz. Organizasyonlarınızda her şeyin eksiksiz olmasını sağlıyoruz. Sandalye giydirmelerimizden masaların üzerindeki süslere kadar uyuma oldukça dikkat ediyoruz. Salona girdiğiniz anda beyaz tiffany model sandalyeleri fark ediyorsunuz. Daha çok kırmızı renkte giydirmelerle renklendiriyoruz. Yuvarlak ya da dikdörtgen masaların üzerini de aynı renkte örtüyle kaplıyoruz. Her yıl yenileniyoruz. Buna gayret gösteriyoruz. Çünkü değişen bir sektörün içindeyiz ve bunun böyle olması gerektiğine inanıyoruz.

Semazen dahil olmak üzere birçok gösteriye, ekibe sahibiz. İsteğiniz takdirde bir fotoğraf köşesi bile yapıyoruz size. Bunun dışında geniş pistimiz sayesinde doyasıya dans edebiliyorsunuz. Değişik konseptlerde masalar hazırlıyoruz. Siyah-beyaz, rustik, modern veya kına gecenize özel masalar…. “Kınamıza Hoş Geldiniz!” yazılı bir panoyla karşılıyoruz misafirlerinizi. Tabii tüm bunlara da öncesinde sağladığımız görüşmeler sayesinde karar veriyoruz diğer her detay gibi. Bu konuya önem veriyoruz. Çünkü sohbet ederken belki de daha önce aklınıza gelmeyen fikirlerle karşılaşabiliyorsunuz. Özel günlerin ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Bu değeri biz de seviyoruz en sizin kadar. Yıllardır da bu güvenle çalışıyor ve kusursuz hizmet gerçekleştiriyoruz.

Ne demiştik? Şimdi sıra sizde! Zeytinburnu kına organizasyonunuza farklılık katmak istiyorsanız yandaki formu doldurmanız yeterli. Eksiksiz doldurduğunuz takdirde hemen size geri dönüş sağlıyoruz. Şık konseptimiz, uygun fiyatlarımız ve merkezi konumuz. Birçok konuda avantajlarımız tekliflerinizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Nuripaşa Mah. Merv Cad. No:14-22 (Depo Durağı)

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Simge Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.