Şile Kumsal Butik Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Şile Kumsal Butik Hotel
Yemekli
Min. 50 - Maks. 50
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Şile Kumsal Butik Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Şile Kumsal Butik Hotel Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Şile Kumsal Butik Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Şile Kumsal Butik Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Şile Kumsal Butik Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Şile Kumsal Butik Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Şile Kumsal Butik Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Şile Kumsal Butik Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Şile Kumsal Butik Hotel Hakkında

Otelimizi 2017 yılında Şile Kumbaba Mahallesi’nde açtık ve faaliyete başladık. Modern ve şık bir şekilde özenle tasarlayarak var ettiğimiz otelimizde, her şey misafirlerimizi rahat ettirmek amacı ile en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. Otelimizde, konaklama imkânı ile birlikte toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz. Şile Kumsal Butik Otel olarak bekârlığa veda partilerinizde sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Otelimiz butik bir otel olduğu için konaklama kapasitesi de ona uygun olacak şekilde çok fazla değil. Farklı boyut ve özelliklere sahip odalarımız var ve bir grup olarak geleceğiniz için oteli o tarihte sizin için kapatmış oluruz. Sadece siz ve hizmetinizi yapmak için biz. Teras odamız son derece büyüktür ve eğer dilerseniz ekstra yatak ekleme imkânımız da var. Deluxe özellikli odalarımızda ise jakuzi mevcut ve dilerseniz kullanabilirsiniz.

Otelimizin ön bahçesinde bulunan büyük ve güzel bir havuzumuz var. Mevsim şartlarının müsaade ettiği bir tarihte otelimize gelirseniz bu havuzu dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile birlikte yüzüp güneşlenerek hem eğlenebilir hem de harika bir şekilde dinlenebilirsiniz.

Bizimle alâkalı aşağı yukarı temel bilgileri ve organizasyonunuz için size vaat ettiklerimizi okudunuz. Bu bilgiler ışığında, eğer bekârlığa veda partinizi bizimle birlikte Şile Kumsal Butik Otel’de geçirmek isterseniz mutlu oluruz. Hâlâ merak ettiğiniz bir şeyler varsa ve bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gerekeni anlatalım. Sayfayı yukarı kaydırdığınızda sağ üst köşede bulunan formu göreceksiniz. O formu eksiksiz bir şekilde doğru bilgiler ile doldurup hemen altındaki “Fiyat teklifi al!” butonuna tıklamanız yeterli. Bu sayede Şile Kumsal Butik Otel fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz. İşte bize ulaşmanız bu kadar kolay! Otelimizi görmek ve bizi ziyaret etmek isterseniz de kapımız size her zaman açık, buyurun gelin.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Kumbaba Mahallesi, Kumbaba Cd. No:42, 34980 Şile/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Şile Kumsal Butik Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.