Şenay Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Şenay Düğün Sarayı Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  500-750

Şenay Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

 • Şenay Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Şenay Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Şenay Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Şenay Düğün Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Şenay Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Şenay Düğün Sarayı Hakkında

Şenay adıyla İstanbul uygun kına gecesi mekanları arasında yer alıyoruz. Geniş pist alanımız ve profesyonel hizmetimizle eğlenceli bir kına gecesi geçiriyorsunuz. Düğün, nişan, kına gecesi, iş toplantıları gibi organizasyonlarınız için üstün kalite de çalışıyoruz.

Salonumuz mavi ve beyaz ağırlıklı bir dekora sahip. Kolonlar aynalarla kaplı. Böylece dans ederken dağılan saç ve makyajınızı düzeltebiliyorsunuz. Yuvarlak masaların üzerinde altın sarısı şamdanlar mevcut. Kolonlarda da yerleştirdiğimiz ışık sistemi sebebiyle istediğiniz bir rengi ayarlayarak tüm gece onun görünmesini sağlıyorsunuz.

Kına eğlenceli bir organizasyon. Birçok ayrıntıya sahip olması da düğünden farkı. Profesyonel ekibimiz sayesinde bunu dert etmiyorsunuz. Çünkü detayları düşünerek ve aksama yaşatmayarak hizmet veriyorlar. İlgilenilmeyen misafirleriniz, düşünülmeyen ayrıntılarınız kalmıyor. Muhtemelen ilk defa yaşayacağınız kına töreni için, bu kalite çok önemli. İstanbul Kağıthane düğün salonları arasında kına gününüzü güzelleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Yemekli bir kına organizasyonu düşünüyorsanız harika lezzetleri deneyimleme şansına sahip oluyorsunuz. Resmen tatları damağınızda kalıyor. Öncesinde menü tadımı ve değişiklikleri de yapabiliyorsunuz. Hatta dilerseniz kına davetinizin öncesindeki bir programa gelip organizasyonu da görebiliyorsunuz. Profesyonel ekibimiz de soğutmadan yemeklerinizi getiriyor. Her bir misafirinizle tek tek ilgileniliyor.

Hayallerinizdeki kınayı gerçekleştirmek çok kolay. Üstelik bunu uygun fiyat çerçevesinde yapıyorsunuz. Amacımız kaliteyi, uygun bir bütçeyle birleştirmek! Kına gibi bir organizasyon için ayrı bir bütçe ayırıyorsunuz. Bizimle çalıştığınız takdirde belki de alternatif diye kenara ayırdığınız seçeneklerinizi gerçekleştirebilme şansına sahip oluyorsunuz.

Bizim hakkımızda şimdilik yeterince bilgiye sahip oldunuz. Dahası için de yapmanız gereken bize ulaşmak! Hem de Kağıthane düğün salonları fiyatları bağlamında Şenay Düğün Salonu’nun farkını görmek istiyorsanız yandaki formu eksiksiz doldurmanız yeterli! Eksiksiz doldurduğunuz takdirde hemen geri dönüş sağlıyoruz. Böylece uygun fiyatlı ama kalitenin de olduğu bir eğlenceli bir kına organizasyonu gerçekleştirebiliriz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Çeliktepe Mahallesi, İsmet İnönü Cd. No:7, 34413 Kâğıthane/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Şenay Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.