Sema Davet

3 Yorum

E-posta Gönder

Sema Davet Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Sema Davet Kapasite

 • Kapasite

  300-400

Sema Davet Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Sema Davet Sıkça Sorulan Sorular

 • Sema Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Sema Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Sema Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Sema Davet kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Sema Davet kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Sema Davet Hakkında

Yeni yapılan salonumuzda sizi modern dekorlarımızla ve kapsamlı hizmet yelpazemizle karşılıyoruz. İstanbul Çekmeköy kına mekanları arasında bulunan Sema Davet kına gecesi yapmak isteyen çiftlere sunduğu aksesuar kiralama olanağıyla da öne çıkıyor. Sema Davet’te kına gecenizi veya bekarlığa veda partinizi arzu ederseniz yemekli, arzu ederseniz de kokteyl servisli olacak şekilde düzenleyebilirsiniz.

Davet Alanları

Sema Davet’te sizi 350 kişilik kapalı davet alanımızla ağırlıyoruz. 550 metrekare büyüklüğe sahip olan davet alanımızda geniş bir dans pisti de sizi bekliyor. Mekanımız yüksek tavan özelliğiyle de ön plana çıkıyor. Ayrıca salonumuza ait bir teras bölümü de bulunuyor. Çiftler kına organizasyonu süresince 350 metrekarelik, 150 kişilik kafemizden de faydalanabilirler.

Dekorasyon

Mekanımızda krem ve beyaz gibi açık renkler öne çıkıyor. Davet alanımızda beyaz renkli, altın varaklı kına tahtınızı özel platformumuza yerleştiriyoruz. Kına tahtımızın arka fonundaysa beyaz kumaşlardan şık bir dekore bulunuyor. Tahtın iki yanını da puflar ve çiçek dekorlarıyla süslüyoruz. Oturma düzeninde kare masalar kullanıyor, masalarımızı çiçeklerle güzelleştiriyoruz. Sandalye tercihimiz de napolyon sandalyelerden yana oluyor.

Hizmetler

Çekmeköy kına salonlarından Sema Davet’te çiftlere süsleme imkanını anlaşmalı organizasyon firmamız aracılığıyla sunuyoruz. Organizasyon paketinde kına tahtı temini, bindallı/kaftan ve nedime ekibi de bulunuyor. Ses ve ışık sistemleri de mekanımız tarafından sağlanıyor. Ayrıca mekanımız havalandırma noktasında da oldukça iyi. Sema Davet’te özel olarak tasarlanan bir gelin odası ve fotoğraf çekimleri için uygun bir çiçekli tag da mevcut.

Yiyecek / İçecek

Mekanımızda seçtiğiniz menüleri çözüm ortağımız olan catering firması aracılığıyla servis ediyoruz. Sema Davet bünyesinde şu menü seçenekleri bulunuyor:

-Standart Kokteyl Menü: Yaş pasta, kuru pasta, kraker, içecek.
-Lüks Kokteyl Menü: Kuru/yaş pasta, su böreği, kraker, poğaça, içecek.
-Yemekli Menü: Kırmızı etli veya beyaz etli menüler hazırlanabiliyor.

İsteğe göre daha kapsamlı kokteyl menüleri de çıkarabiliyoruz. Ek ücret karşılığında özel menüler de servis edebiliyoruz.

Sema Davet Salonu Çekmeköy’de erken anlaşma yapmaya karar veren çiftler için özel avantajlarımız bulunuyor. Ayrıca ödemede de kolaylık sağlayabiliyoruz. ‘’En özel günlerinizi hayallerinizdeki gibi gerçekleştirmek için buradayız’’ sloganıyla çıktığımız bu yolda sizi de yanımızda görmek isteriz. Bizimle beraber çalışmak için ‘’Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilir veya bize telefonla ulaşmak için sayfadaki numarayı çevirebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Mehmet Akif Mahallesi Şahin Bey Caddesi No:69 Kat:2 Çekmeköy/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sema Davet Yol Haritası

Sema Davet Düğün Yorumları (3)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Fuat & Narin

Düğün Tarihi: 02.06.2022Sema Davet Salonunun çalışanları ve iş yeri sahibine bizlere ve misafirlerimize gösterdiği ilgi ve alaka için teşekkür ediyorum

Sedanur & Emrullah

Düğün Tarihi: 08.05.2022Kaliteli ve mükemmel hizmet
Herkese tavsiye ediyorum

Hazal & Umut

Düğün Tarihi: 11.03.2022


İlk öncelikle yer mükemmel ulaşım çok kolay metro otobüs minibüs ile kolay ulaşımı var çalışanlar nazik ve dikkatli Davet salonunun sahibi mükemmel bir kişilik mutlu olmamız için elinden gelen herşeyi yaptı çok teşekkür ederiz iyiki Sema Davet salonunda kinamizi yapmışız

Sema Davet

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Teşekkür ediyorum bizleri Seçtiğiniz ne

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.