Salon Yıldırım

E-posta Gönder

 • Kağıthane, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Salon Yıldırım Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

Salon Yıldırım Sıkça Sorulan Sorular

 • Salon Yıldırım kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Salon Yıldırım kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Salon Yıldırım kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Salon Yıldırım kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Salon Yıldırım kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Salon Yıldırım kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Salon Yıldırım kına ve bekarlığa vedanız için sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, masalar arası geniş mesafe aralığı, düzenli havalandırma, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, mekan girişinde ateş ölçümü ve kullan-at malzeme ile servis imkanı hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Salon Yıldırım Hakkında

Farklı bir salon arayışındaysanız eğer doğru yerin Salon Yıldırım olduğunuza emin olabilirsiniz…

Köklü bir geçmişe sahip olan salonumuz uzun yıllardır düğün, kına, sünnet gibi organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Kurucumuz Hasan Yıldırım’ın 1979 yılında düğün sektörüne işletmeci olarak adım atmasıyla maceramız başladı. Yıllar içerisinde çok sevdiği düğün organizasyonu işinde kendini geliştiren Hasan Bey, Salon Yıldırım’ı kurdu. Kuruluş tarihi 1987 yılına dayanan salonumuz eskiden açık hava sinemasıydı. Son olarak mekânı 2016 yılında tarihi dokusunu koruyacak şekilde bakımlarını tamamlayarak restore ettik.

Yüksekliği 6 metreyi aşan açılıp kapanabilir alanımızda konuklara ferah bir atmosfer sağlıyoruz. Tavanı açtığımızda gökyüzünün eşsiz güzelliğini de gecenize katılıyor. İklimlendirme sistemlerine sahibiz ancak tavan özelliğimizle de olumsuz hava koşullarına karşı size alternatif sunmuş oluyoruz. Etkileyici dekorumuzla bir tiyatro sahnesi ya da antik çağları andıran salonumuzdan sizin de çok etkileneceğinizi düşünüyoruz…

Farklı olduğumuzu belirtmiştik, görüşme yaptığımız bir önceki gelin ve damattan farklı isteklere sahip olduğunuzun bilincindeyiz. Bu nedenle düğün öncesi sizinle görüşerek taleplerinizin neler olduğunu anlamak için konuşuyoruz. İstanbul düğün salonları arasında en çok tercih edilen yerlerden biri olmamızı da müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza borçlu olduğumuzu biliyoruz. Sunduğumuz hizmetler ve ikramları istekleriniz doğrultusunda şekillendiriyoruz. Kına gecelerinde sunduğumuz ikramlı kokteyl ya da yemekli iki farklı menümüz var. Tercih ettiğiniz hangisi ise siz ve davetlileriniz için onları hazırlayarak gecenizde sunum yapıyoruz. Salon Yıldırım olarak size karşılama ekranı, barkovizyon gösterisi ve profesyonel çekim ekibi tarafından yapılan 90 dakikalık video çekimi ile fotoğraf çekimi hizmeti sunuyoruz. Orkestra olarak kına gecelerine özel dj ya da pop solist alternatifi sunmaktayız. Geniş müzik arşivimizden çalıp söylediğimiz popüler şarkılarla eğlenceli bir gece sizi bekliyor!

Kına törenlerinde bir konsept belirleyip buna uygun kına tahtı ve bindallı tercih etmek organizasyonların en temel hazırlıkları oluyor. Eski dönem bindallı ve kaftanlarıyla salonumuzun rüya gibi atmosferinde sizin ve konuklarınızın harikulade fotoğraflar çekileceğinize eminiz. Salon Yıldırım ailesi olarak organizasyonlar için çalıştığımız bir firma bulunuyor. Ancak sizin anlaştığınız farklı bir alternatifiniz varsa o firma ile salonumuzda düzenlemeler yapmanıza imkân tanıyoruz. Bizim için önemli olan sizin mutluluğunuz ve tercihleriniz! Siz ve davetlileriniz için unutulmaz güzellikte bir gece organize etmeye çalışacağımızdan şüpheniz olmasın…

Siz de Salon Yıldırım’ın büyüleyici atmosferinde en eski Türk geleneklerinden olan kına töreninizi yapmak isterseniz ayrıntılı bilgi almak ve fiyat teklifleri için sayfanın üstünde yer alan formu eksiksiz şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayınız.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Hürriyet Mahallesi, Yurt Sk. No: 48, 34403 Çağlayan / Kağıthane / İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Salon Yıldırım Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.